Нова історія про справжні почуття…

Нова історія про справжні почуття…

Нова історія про справжні почуття…

Доброго ранку, мої любі! Хочу розпочати цей недільний ранок з хорошої новини)) Вже завтра стартує моя нова книга “Перегорни сторінку”

Анотація

Забудь про страх, коли я поруч…

Відчувати себе не такою як всі. Не вірити у казки, адже реальність занадто жорстока. Заховатися від світу глибоко в своїх думках. Здається, ідеальний план… Тільки все змінюється, коли в моє життя приходить він. Щирий, ніжний, особливий…Він поверне мені здатність усміхатися. Кохати.. Вірити у те, що життя не закінчується на одному важкому моменті. Воно продовжується, якщо поряд буде той, з ким не страшно розпочати усе спочатку…

Шматочок новинки

– Я сподіваюся, що тобі все сподобалося. Можна провести тебе до номеру?

– Не варто. – відкидаю будь-які спроби продовжити цей вечір. – А вечір мені сподобався. Було чудово. 

– Тоді.. може повторимо? – несподівано заявляє, а я щиро дивуюся. Мені ж здавалося, що такий чоловік як він не захоче мати нічого спільного зі мною, особливо після того, що було сьогодні. 

– Навіщо? – питаю відкрито. – Ти сам бачиш, що у мене надто багато проблем. Можливо варто знайти собі когось іншого для курортного роману? 

– Курортного роману? – хмикає Гліб. – Ти так це називаєш?

– А що? Через кілька днів я повернуся в Тернопіль, а ти залишишся тут. – знизую плечима. – Між нами занадто багато перешкод, Гліб. Тому давай просто закінчимо на цьому.

– А якщо я не хочу? – його голос абсолютно серйозний, а мене пробирає до кісток від його наполегливості. 

– Тобто? – розгублено перепитую.

– Ти подобаєшся мені, загадкова дівчино. І те, що ти така, зовсім мене не лякає. Навпаки, ще більше притягує до тебе. – Гліб повільно нахиляється в мій бік, а я не можу поворухнутися. Просто дивлюся на синяву його очей і вже нічого не розумію. – Я не знаю, чого ти так сильно боїшся, Ліля. Але з впевненістю можу сказати лише одне.. – я відчуваю його дихання у себе на шиї, а тоді м’який голос лунає зовсім близько: – Забудь про страх, коли я поруч…

Сподіваюся, що змогла вас зацікавити))Не забувайте додавати книгу в бібліотеку та коментувати. Для мене ваша активність має велике значення. 

А також приєднуйтеся до моєї авторської групи в ФБ. Всі новини та розіграші тільки там)

https://www.facebook.com/groups/681854442530533/

Приємних вихідних, мої дорогенькі!!!

Ваша Уляна Пас)))

Оригінал статті на Букнет: Нова історія про справжні почуття…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Оселя голосів та історій: в Україні збирають діалекти

Волонтери «Проєкт Р.І.Д.» створили платформу «Оселя голосів та історій», де збирають діалекти з усієї України. Про це повідомили на сайті проєкту.
У такий спосіб ініціатори проєкту хочу

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"