Нова частина казок

Нова частина казок

Нова частина казок

«Казки Заповідного лісу. Ядвіга.»

– Антипе, я тебе в гості не запрошувала. Щось ти зачастив у моїй криниці плавати. Я між іншим воду звідти беру, щоб пити, а після того, як там твій хвіст бовтався, пити її я не зможу, гидко. Я після минулого твого візиту близько години витратила, щоб криницю знезаразити, тепер, що знову? – підійшла ближче Ядвіга уперши руки у бока. – Хочеш ще раз довкола землі пробігтися?

А коли водяного зблизька побачила, та краще розглянула, аж присвиснула. Краса! У Антипа знатний фінгал налився під оком. Великий такий, усіма кольорами веселки грає, а ще ніс зламаний. Вона на борт колодязя присіла, підняла голову Антіпа, в різні боки покрутила, ніс роздивляючись.

– О як! То як же тебе згараздило? Русалки не поділили, загралися, вирішили, що нікому не дістанешся? Чи хтось до дружини своєї приревнував? – за ніс його різко вхопила, та миттю вправила, а другою рукою зразу же чари зцілення наклала, щоб зрісся.

Антип завив, вивернувся з її рук, та за ніс схопився скривившись. Потім, коли зрозумів, що носа йому вилікували, трохи заспокоївся та видохнув.

– Фінґал зведеш? – помацав він його рукою та так на Яду глянув.

– Так ходи, він тобі йде, – усміхнулася Ядвіга. – Гарного потроху, а то звикнеш. Ти чого приперся?

– “Дикуну” своєму скажи, щоб більше до мене не сунувся, – знову око бережно погладив водяний.

– Почекай, це Фініст тебе, чи що? – підняла брови Ядвіга.

Оригінал статті на Букнет: Нова частина казок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Авдіопроєкт з класикою укрліт став переможцем премії «Освіторія.Медіа award»

Проєкт «Укрліт» від Megogo, у межах якого озвучили понад 250 творів з української літератури, став переможцем у номінації «edTech прорив» премії «Освіторія.Медіа award 2024». Про це пов

Шляхи пам’яті та боротьби: 5 нових фотокниг про Україну

Цього року видавничий світ збагатився кількома виданнями, що ставлять перед собою завдання відтворити та проаналізувати складний контекст історичних та сучасних подій в Україні. 
Одні а

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"