Нова частина казок

Нова частина казок

Нова частина казок

«Казки Заповідного лісу. Ядвіга.»

– Антипе, я тебе в гості не запрошувала. Щось ти зачастив у моїй криниці плавати. Я між іншим воду звідти беру, щоб пити, а після того, як там твій хвіст бовтався, пити її я не зможу, гидко. Я після минулого твого візиту близько години витратила, щоб криницю знезаразити, тепер, що знову? – підійшла ближче Ядвіга уперши руки у бока. – Хочеш ще раз довкола землі пробігтися?

А коли водяного зблизька побачила, та краще розглянула, аж присвиснула. Краса! У Антипа знатний фінгал налився під оком. Великий такий, усіма кольорами веселки грає, а ще ніс зламаний. Вона на борт колодязя присіла, підняла голову Антіпа, в різні боки покрутила, ніс роздивляючись.

– О як! То як же тебе згараздило? Русалки не поділили, загралися, вирішили, що нікому не дістанешся? Чи хтось до дружини своєї приревнував? – за ніс його різко вхопила, та миттю вправила, а другою рукою зразу же чари зцілення наклала, щоб зрісся.

Антип завив, вивернувся з її рук, та за ніс схопився скривившись. Потім, коли зрозумів, що носа йому вилікували, трохи заспокоївся та видохнув.

– Фінґал зведеш? – помацав він його рукою та так на Яду глянув.

– Так ходи, він тобі йде, – усміхнулася Ядвіга. – Гарного потроху, а то звикнеш. Ти чого приперся?

– “Дикуну” своєму скажи, щоб більше до мене не сунувся, – знову око бережно погладив водяний.

– Почекай, це Фініст тебе, чи що? – підняла брови Ядвіга.

Оригінал статті на Букнет: Нова частина казок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"