Нова частина казок

Нова частина казок

Нова частина казок

«Казки Заповідного лісу. Ядвіга.»

– Антипе, я тебе в гості не запрошувала. Щось ти зачастив у моїй криниці плавати. Я між іншим воду звідти беру, щоб пити, а після того, як там твій хвіст бовтався, пити її я не зможу, гидко. Я після минулого твого візиту близько години витратила, щоб криницю знезаразити, тепер, що знову? – підійшла ближче Ядвіга уперши руки у бока. – Хочеш ще раз довкола землі пробігтися?

А коли водяного зблизька побачила, та краще розглянула, аж присвиснула. Краса! У Антипа знатний фінгал налився під оком. Великий такий, усіма кольорами веселки грає, а ще ніс зламаний. Вона на борт колодязя присіла, підняла голову Антіпа, в різні боки покрутила, ніс роздивляючись.

– О як! То як же тебе згараздило? Русалки не поділили, загралися, вирішили, що нікому не дістанешся? Чи хтось до дружини своєї приревнував? – за ніс його різко вхопила, та миттю вправила, а другою рукою зразу же чари зцілення наклала, щоб зрісся.

Антип завив, вивернувся з її рук, та за ніс схопився скривившись. Потім, коли зрозумів, що носа йому вилікували, трохи заспокоївся та видохнув.

– Фінґал зведеш? – помацав він його рукою та так на Яду глянув.

– Так ходи, він тобі йде, – усміхнулася Ядвіга. – Гарного потроху, а то звикнеш. Ти чого приперся?

– “Дикуну” своєму скажи, щоб більше до мене не сунувся, – знову око бережно погладив водяний.

– Почекай, це Фініст тебе, чи що? – підняла брови Ядвіга.

Оригінал статті на Букнет: Нова частина казок

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"