Нова обкладинка та назва

Нова обкладинка та назва

Нова обкладинка та назва

Привіт, мої любі. Так, як я помітила, що в книзі, яку я зараз пишу, схожа назва з двома іншими книгами. Тобто, один в один. Я вирішила змінити назву, як і обкладинку. 

Замість ” Згадай мене” 

Уривок: 

— Аааа… — Застогнав я, та притримав руками голову. 

Нічогісінько не пам’ятаю. І що вчора було? 

— Уже прокинувся? — пролунав над головою знайомий глузливий голос. Відкрив одне око та примружився. — Ну, що ти там дивишся. На пий, — простягнув він мені склянку. 

Я скривився, але встав. Взяв склянку в руки і оглянув кімнату. Це точно не моя кімната. Поглянув на Тайлера, який посміхався. 

— Що, добряче вчора набрався? Нічого не пам’ятаєш? — глузував він з мене. 

— Нічого, — надпивши води промовив.

— Звісно! — хмикнув він. — Випити пів бару віски, потім наверх водяри і запити все текілою, навіть в мене б пам’ять відшибло, — сміявся він.

— Досить уже, — злився я. 

— Це я тобі вчора кричав досить, а ти “Ні! Давай ще”, — я поглянув на презирливого усміхненого гімнюка і штурхнув його в бік.

Усім, дякую за увагу та підтримку. Хто ще не читав запрошую до прочитання. І всім гарного та веселого дня. 

Ваша Марі

Оригінал статті на Букнет: Нова обкладинка та назва

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"