Нова обкладинка та назва

Нова обкладинка та назва

Нова обкладинка та назва

Привіт, мої любі. Так, як я помітила, що в книзі, яку я зараз пишу, схожа назва з двома іншими книгами. Тобто, один в один. Я вирішила змінити назву, як і обкладинку. 

Замість ” Згадай мене” 

Уривок: 

— Аааа… — Застогнав я, та притримав руками голову. 

Нічогісінько не пам’ятаю. І що вчора було? 

— Уже прокинувся? — пролунав над головою знайомий глузливий голос. Відкрив одне око та примружився. — Ну, що ти там дивишся. На пий, — простягнув він мені склянку. 

Я скривився, але встав. Взяв склянку в руки і оглянув кімнату. Це точно не моя кімната. Поглянув на Тайлера, який посміхався. 

— Що, добряче вчора набрався? Нічого не пам’ятаєш? — глузував він з мене. 

— Нічого, — надпивши води промовив.

— Звісно! — хмикнув він. — Випити пів бару віски, потім наверх водяри і запити все текілою, навіть в мене б пам’ять відшибло, — сміявся він.

— Досить уже, — злився я. 

— Це я тобі вчора кричав досить, а ти “Ні! Давай ще”, — я поглянув на презирливого усміхненого гімнюка і штурхнув його в бік.

Усім, дякую за увагу та підтримку. Хто ще не читав запрошую до прочитання. І всім гарного та веселого дня. 

Ваша Марі

Оригінал статті на Букнет: Нова обкладинка та назва

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"