Нова книга

Нова книга

Нова книга

Всім привіт. Я на днях продовжила писати книгу “Ти тільки моя. Я в тебе вірю” з циклу “Кохання до нестями”. 14 березня о 18:00 за київським часом вийде ще одна книга з цього ж циклу, яку я почала писати паралельно з тією книгою. Книга буде називатись “Завжди любитиму тебе”. Але трилогію і цю книгу можна читати буде окремо. У книжці зовсім інший сюжет та інші головні герої. Але є декілька персонажей, які є у книжці “Ти тільки моя”.

Моє життя змінилось коли я познайомилась з одногрупником. Він грубіян та хам. І, що робити якщо вам доводиться спілкуватись. А ще колега по роботі, який здається закоханий в мене. Ці два хлопця не дають мені спокою.

У тексті будуть: зрада, неправильний вибір, кохання

Фрагмент першої глави

Ми вже працювали чотири години. У кафе зайшла чергова відвідувачка. Вона підійшла саме до мене.

– Що будете замовляти?

– Американо, будь ласка — я їй швидко приготувала напій і віддала їй. Вона сіла за столик, почала пити каву та читати книгу. Пройшло від сили хвилин десять. У кафе зайшов якийсь чоловік.

– Тимуре, здається той чоловік п’яний — Тимур подивився на чоловіка.

– Та, наче нормальний — він підійшов до нас. Алкоголем від нього не тхнуло. Хоча мені здалось, що він п’яний. Чоловік замовив еспресо. Тимур швидко йому зробив напій. Чоловік заплатив, сів за столик. Почав пити каву. Я подивилась сторону тієї дівчини. Вона спокійно читала книгу. А друг мого брата, який сидить у кафе вже півтори години, сидів за сусіднім столиком від дівчини. Він весь час дивився на цю дівчину. Здається вона йому сподобалась.

Бажаю всім спокійної ночі та мирного неба.

Оригінал статті на Букнет: Нова книга

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чародійницькі ліки для читачів

10 квітня ошатна бібліотека селища Слобожанське Дніпропетровської області приймала довгоочікуваних гостей – митців Еліну Заржицьку та Олену Швець-Васіну.

На зустрічі були присутні вчителі Слобожанськ

Карандєєв у Херсоні оглянув театр, музей і бібліотеки

Т. в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв під час робочої поїздки в Херсон оглянув обласний театр, музей і бібліотеки.

Про це повідомляє пресслужба МКІП, передає Укрінф

У метро Києва встановили назву станції «Площа українських героїв»

У Києві встановили літери на перейменованій станцій метро «Площа Українських Героїв». Про це на своїй фейсбук-сторінці розповів шрифтовий дизайнер Богдан Гдаль. 
Відлиті у повнорозмірні

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги

Перекладачка Ірина Маркова потребує допомоги у лікуванні. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Komubook.
«Талановита перекладачка і просто дуже мила та розумна дівчина Ірин

«Місто» Валер’яна Підмогильного тепер можна прочитати і польською

Роман «Місто» Валер’яна Підмогильного видали у Польщі. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
«Сміливо сучасний, часом надто полемічний, іронічний та інтерте

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"