Нова книга

Нова книга

Нова книга

Всім привіт. Я на днях продовжила писати книгу “Ти тільки моя. Я в тебе вірю” з циклу “Кохання до нестями”. 14 березня о 18:00 за київським часом вийде ще одна книга з цього ж циклу, яку я почала писати паралельно з тією книгою. Книга буде називатись “Завжди любитиму тебе”. Але трилогію і цю книгу можна читати буде окремо. У книжці зовсім інший сюжет та інші головні герої. Але є декілька персонажей, які є у книжці “Ти тільки моя”.

Моє життя змінилось коли я познайомилась з одногрупником. Він грубіян та хам. І, що робити якщо вам доводиться спілкуватись. А ще колега по роботі, який здається закоханий в мене. Ці два хлопця не дають мені спокою.

У тексті будуть: зрада, неправильний вибір, кохання

Фрагмент першої глави

Ми вже працювали чотири години. У кафе зайшла чергова відвідувачка. Вона підійшла саме до мене.

– Що будете замовляти?

– Американо, будь ласка — я їй швидко приготувала напій і віддала їй. Вона сіла за столик, почала пити каву та читати книгу. Пройшло від сили хвилин десять. У кафе зайшов якийсь чоловік.

– Тимуре, здається той чоловік п’яний — Тимур подивився на чоловіка.

– Та, наче нормальний — він підійшов до нас. Алкоголем від нього не тхнуло. Хоча мені здалось, що він п’яний. Чоловік замовив еспресо. Тимур швидко йому зробив напій. Чоловік заплатив, сів за столик. Почав пити каву. Я подивилась сторону тієї дівчини. Вона спокійно читала книгу. А друг мого брата, який сидить у кафе вже півтори години, сидів за сусіднім столиком від дівчини. Він весь час дивився на цю дівчину. Здається вона йому сподобалась.

Бажаю всім спокійної ночі та мирного неба.

Оригінал статті на Букнет: Нова книга

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"