Нова книга – “Інша реальність”

Нова книга – “Інша реальність”

Нова книга – “Інша реальність”

Вирішила написати оповідання та податися до конкурсу Online 2.0

Анотація:

Анна учениця дев’ятого класу, що без пам’яті закохана у Володимира. Вони багато спілкуються, діляться таємницями. Дівчина точно знає, що він той єдиний. Але є одне але – вона ніколи не бачила чоловіка наживо, в реальному в житті, чи бодай на фото, бо  він не поспішає його відправляти. Натомість просить про послугу, яка змінює її життя, і дівчина опиняється в справжньому онлайн пеклі.

Вступ:

Колись мене звали Анною, і я була звичайною школяркою у маленькому містечку. Пройшло багато часу перш ніж я наважилася розповісти історію однієї помилки, яка коштувала для мене дуже дорого. Але я мушу поділитися цим сумним досвідом, хоча б для того, щоб вона стала для вас прикладом, і настановою, як робити Не варто.
Зараз мені лише двадцять два, але я змінила місто, паспорт, та сподіваюся, що порозумнішала. Бо моя юнацька закоханість принесла моїм батькам не лише безсонні ночі, а й проблеми куди серйозніші.

     Примітка від автора:

Історія написана мною повністю вигадані імена та події не відповідають реальності.
 Буду рада, якщо ця історія залишить слід у ваших серцях!
Будьте пильними, і пам’ятайте що всесвітнє павутиння соцмереж теж вимагає коректного та відповідального поводження. Моя мати завжди казала, що найважливіше в житті це залишатися в будь-якій ситуації залишатися людиною. Тим ми й відрізняємося від звірів.

Рада кожному читачеві!
 

Оригінал статті на Букнет: Нова книга – “Інша реальність”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"