Нова Книга! Саша. Як врятувати імператора

Нова Книга! Саша. Як врятувати імператора

Нова Книга! Саша. Як врятувати імператора

ДОДАНО 2 ТОМ ЦИКЛУ “Саша. Як врятувати світ і не попастися!”

Ну от, починається новий навчальний рік! Що принесе він нашим героям? Чи зможуть вони розібратися у периплетіннях змов, зраді та власних серцях?

Уривок із твору:

– Здається, хтось зажерся! Невже вчорашня запіканка встигла відкластися у тебе на боках?
Привіт! Це знову я, Олександра Грейс. А цей повільний карапуз – мій каракал Куро! Ну, карапуз – це, звичайно, сильне перебільшення, та все ж за літо маленький двометровий котик набрав ще десь кілограм вісім і вимахав у загривку сантиметрів на п’ятнадцять. Куди вже далі йому зростати, незрозуміло. Проте, це факт! Навіть Джо розводить руками, такого в історії Імперії ще не було. А мене, якщо чесно, хвилювало зовсім інше: як його прогодувати, коли закінчу академію. Ну, це якщо мене не розкриють і не стратять до того. Ех!
Даремно я відволіклася! Куро, мій “маленький” котик, зробив обманний маневр і спритно обігнав мене. Ну, от!
– 25 хвилин! – констатував факт Джо. Він зустрічав нас біля будинку. – Що вас затримало? Розслабилися під кінець?
– А що, можна було? – запитала, намагаючись віддихатися. Куро вже валявся неподалік, ніжачись у соковитій траві. Зараз оклигаю і приєднаюся.
Чоловік лише посміхнувся на моє зауваження.
– Завтра повня. Ідіть відпочивати! Рано вставати.
– Ти підеш з нами? – за два з половиною місяці я жодного разу не проводила ритуал приховування, не було потреби. З одного боку мені було сумно, що час так швидко пролетів, з іншого, радісно. Я скоро знову побачуся з друзями.
– Не думаю, що повинен, – загадково посміхнувся чоловік. – Надалі, ти маєш сама впоратися з усіма складними ситуаціями. А я незримо завжди буду поряд.
– Іноді ти говориш точно, як ці «божественні»!..

https://booknet.com/uk/book/sasha-yak-vryatuvati-mperatora-b402464?_lnref=bxI7AzPC

Оригінал статті на Букнет: Нова Книга! Саша. Як врятувати імператора

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"