Нова Книга! Саша. Як врятувати імператора

Нова Книга! Саша. Як врятувати імператора

Нова Книга! Саша. Як врятувати імператора

ДОДАНО 2 ТОМ ЦИКЛУ “Саша. Як врятувати світ і не попастися!”

Ну от, починається новий навчальний рік! Що принесе він нашим героям? Чи зможуть вони розібратися у периплетіннях змов, зраді та власних серцях?

Уривок із твору:

– Здається, хтось зажерся! Невже вчорашня запіканка встигла відкластися у тебе на боках?
Привіт! Це знову я, Олександра Грейс. А цей повільний карапуз – мій каракал Куро! Ну, карапуз – це, звичайно, сильне перебільшення, та все ж за літо маленький двометровий котик набрав ще десь кілограм вісім і вимахав у загривку сантиметрів на п’ятнадцять. Куди вже далі йому зростати, незрозуміло. Проте, це факт! Навіть Джо розводить руками, такого в історії Імперії ще не було. А мене, якщо чесно, хвилювало зовсім інше: як його прогодувати, коли закінчу академію. Ну, це якщо мене не розкриють і не стратять до того. Ех!
Даремно я відволіклася! Куро, мій “маленький” котик, зробив обманний маневр і спритно обігнав мене. Ну, от!
– 25 хвилин! – констатував факт Джо. Він зустрічав нас біля будинку. – Що вас затримало? Розслабилися під кінець?
– А що, можна було? – запитала, намагаючись віддихатися. Куро вже валявся неподалік, ніжачись у соковитій траві. Зараз оклигаю і приєднаюся.
Чоловік лише посміхнувся на моє зауваження.
– Завтра повня. Ідіть відпочивати! Рано вставати.
– Ти підеш з нами? – за два з половиною місяці я жодного разу не проводила ритуал приховування, не було потреби. З одного боку мені було сумно, що час так швидко пролетів, з іншого, радісно. Я скоро знову побачуся з друзями.
– Не думаю, що повинен, – загадково посміхнувся чоловік. – Надалі, ти маєш сама впоратися з усіма складними ситуаціями. А я незримо завжди буду поряд.
– Іноді ти говориш точно, як ці «божественні»!..

https://booknet.com/uk/book/sasha-yak-vryatuvati-mperatora-b402464?_lnref=bxI7AzPC

Оригінал статті на Букнет: Нова Книга! Саша. Як врятувати імператора

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"