Нова глава! Продовження!

Нова глава! Продовження!

Нова глава! Продовження!

 

11.11.2019. Останні нотатки “Частина 1. Розділ 3.”

 

Уривок:

 

Мене здивувало тоді те, як жінка не боялася жити без відданої охорони — собаки. Мабуть, коли грабіжники, та прохожі дивилися у двір то розуміли, що тут красти нічого. А можливо вона нічого не боялася, бо мала сина в поліції, і всі про, це знали.

Степан все ще стояв спиною притулено до стіни, палку тримав у лівій руці, голову задер вверх немов хотів побачити чи нікого немає у вікні. Звісно зробити, це йому не вдалося. 

Ми почали махати руками, щоб він звернув увагу на нас. Він поглянув у нашу сторону своїми наляканими очима, мені навіть здалося, що я бачив як він важко дихає, від чого його груди повільно рухалися. 

Коли ми дали зрозуміти йому, що у першому вікні під, яким стояв він, нікого немає, тоді він почав виконувати свої дії, вже підняв палку доволі високо і був готовий вдарити по вікні, як Юра швидко у напівголосу крикнув, щоб він не робив цього. Я не зрозумів, чому не помітив її також. Раїса стояла біля другого вікна, по праву руку від Степана. Дивилася прямісінько в нашу сторону, неначе знала, що ми ховаємося за її воротами. Мабуть, вона робила це лише через цікавість до навколишнього середовища, тому, що нас вона не помітила. Але нам цього вистачило, щоб злякатися. Навіть не уявляю, що тоді відчував Степан.

Оригінал статті на Букнет: Нова глава! Продовження!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Письменники такі самі люди, як інші?

Письменники такі самі люди, як інші?

Та ні разу!

Це дивні створіння, природа котрих ще не вивчена достоту.

Ніжні і вразливі вони, у той же час, схильні до самопожертви й радикальних дій.

Інстинкт самозбереження слабо

Як щодо невеличкого конкурсу?

Учора ми дізнались результати обох конкурсів. Щиро вітаю переможців!!!

Тепер є час перепочити, і писати щось для душі.

Але я вирішила трохи потурбувати авторів — у мене є невеличка пропозиція.

Пропоную провести

Дар чи прокляття

Доброго вечора)))

Запрошую вас (якщо Ви не проти ) до читання своєї книги “Дар чи прокляття”. Буду радий кожному. Наперед дякую всім хто заглянув до мене на сторінку. Усім гарного вечора!)))

З полону до пастки! Читаємо разом! Новинка!

Доброго вечора мої любі

Не встигли ми намилуватися просто феєричним фіналом ПОЛОНЯНКИ, як наша невтомна  КРИСТИНА АСЕЦЬКА презентувала нову, неймовірну історію!

Отож знайомтеся !

ПАСТКА ДЛЯ ВОРОГА

 

Анотація

Новинка від Адалін Черно!

Друзі, вітаю вас!

Я тут натрапила на цікаву новинку від автора Адалін Черно! Хочу порадити її вам. 

“На межі бажання”

Дуже гаряче, та емоційно. Не проходьте. Я впевнена що вам сподобається))

Анотація:

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"