Нова глава! Продовження!

Нова глава! Продовження!

Нова глава! Продовження!

 

11.11.2019. Останні нотатки “Частина 1. Розділ 3.”

 

Уривок:

 

Мене здивувало тоді те, як жінка не боялася жити без відданої охорони — собаки. Мабуть, коли грабіжники, та прохожі дивилися у двір то розуміли, що тут красти нічого. А можливо вона нічого не боялася, бо мала сина в поліції, і всі про, це знали.

Степан все ще стояв спиною притулено до стіни, палку тримав у лівій руці, голову задер вверх немов хотів побачити чи нікого немає у вікні. Звісно зробити, це йому не вдалося. 

Ми почали махати руками, щоб він звернув увагу на нас. Він поглянув у нашу сторону своїми наляканими очима, мені навіть здалося, що я бачив як він важко дихає, від чого його груди повільно рухалися. 

Коли ми дали зрозуміти йому, що у першому вікні під, яким стояв він, нікого немає, тоді він почав виконувати свої дії, вже підняв палку доволі високо і був готовий вдарити по вікні, як Юра швидко у напівголосу крикнув, щоб він не робив цього. Я не зрозумів, чому не помітив її також. Раїса стояла біля другого вікна, по праву руку від Степана. Дивилася прямісінько в нашу сторону, неначе знала, що ми ховаємося за її воротами. Мабуть, вона робила це лише через цікавість до навколишнього середовища, тому, що нас вона не помітила. Але нам цього вистачило, щоб злякатися. Навіть не уявляю, що тоді відчував Степан.

Оригінал статті на Букнет: Нова глава! Продовження!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"