Нова глава / Знижка/ Анонс

Нова глава / Знижка/ Анонс

Нова глава / Знижка/ Анонс

Привітик, мої красуні)))

Сьогодні виходить цікавезна глава нашої Одержимість. Нова глава, дуже цікаво дізнатися, що ж буде після того як наші герої перейшли межу)

А хто ще не читає, запрошую на Одержимість. Вибух емоцій та коктейль з нервів та любові вам гарантований))) Запаліть літо океаном та лісом, горами та драйвом)))

     

(Обкладинки клікабельні) 

Уривок з сьогоднішнього оновлення:

“Моя душа кричить Кет — побудуй мене заново. Ти можеш, знаю це! Бачу це! До твого приїзду не грала жодна струна моєї душі, а тепер я чую тонку мелодію, нову, ледь чутну, але повну надії. Це складний шлях. Я відчайдушно шукав свій порятунок, і не знаходячи, відмовлявся від думок, що такого, як я, взагалі потрібно рятувати. Можливо я стану у два рази гірше, врешті, трансформація завжди болісна процедура. Та нехай сьогодні я не стану кращим, але все попереду, якщо ти будеш поруч”.

 

АНОНС:

Вже зовсім скоро ми познайомимося з новою історією, героєм, який, впевнена, полонить ваше серце) 

Анотація: Даніель Шторм – небезпечний, харизматичний, владний та жорсткий чоловік. Він не звик, щоб йому відмовляли. Він не звик, щоб хтось не хотів йому догодити. Він не звик, що хтось може сказати йому “ні”. Але я сказала, і саме цим викликала шторм на свою голову. Чоловік зробив усе, аби принизити мене, помститися за мою відмову. Ненависть. Вогонь. Лід. Бажання. Повне підкорення. Все це стало моїм життям через нього… Але я буду пручатися, я буду воювати за себе. Я буду намагатися не здатися…

Уривок:

 

— Куди ти мене привіз?…— шепочу.

Чую, чоловік роздратовано зітхає. 

— Провчити. Танцюй. — Холодно карбує.

— Я не… Я не буду. 

— Не будеш? — Вкрадливий голос ріже мене зсередини кригою.  

— Не буду, — повторюю.

Він хмикає. Тихо так, ледве чутно. А потім встає з капоту й робить крок до мене.  Я ніколи не відрізнялася великим зростом, тож і зараз здається, що чоловік може вбити мене лише своєю тінню. Ще крок й незнайомець переді мною. Задираю голову, щоб поглянути у його обличчя, щоб побачити того, хто зараз принижує мене. Та не встигаю розгледіти риси обличчя, як чоловік вириває з моїх рук сумку, як хапає білу, мокру футболку та рве прямо на мені й жбурляє у багнюку під ногами. 

— Тепер? — М’яко запитує. Ось тільки цей голос попередження, як у хижака перед тим, як напасти, поза, повна граційності та удаваного спокою. 

— Ні, — ледве видихаю, прикриваючи груди руками. 

* * *

Романтична еротика з нотками владного чоловіка, котрий знає чого хоче…і кого він хоче

Еротична, пристрасна, яскрава та вибухова книга, котра змусить дні стати ще спекотнішими…

* * *

#владний чоловік #ніжна героїня #боротьба за щастя #еротичні сцени #від ненависті до кохання #пристрасть #відверто #складні стосунки

 

ЗНИЖКА

Пташка у клітці – 25%

Анотація до книги “Пташка у клітці”

Ден Фріз – чоловік, який звик брати все, що забажає. І цього разу він забажав мене…у дружини. Вигідна угода. Шлюб, що збільшить позиції бізнесу мого батька і Фріза на світовому ринку. Тільки ніхто навіть не подумав запитати мене чого ж бажаю я. Ніхто не звернув уваги на тиху дівчину, що все життя провела у золотій клітці. Але мені набридло. Я буду боротись за власну свободу, за право бути людиною, що може розкрити крила… Навіть не дивлячись на те, що мене шантажують життям мами!

У тексті є:кохання і пристрасть, владний та жорсткий герой, протистояння і ненависть

Оригінал статті на Букнет: Нова глава / Знижка/ Анонс

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"