Нова глава / Знижка/ Анонс

Нова глава / Знижка/ Анонс

Нова глава / Знижка/ Анонс

Привітик, мої красуні)))

Сьогодні виходить цікавезна глава нашої Одержимість. Нова глава, дуже цікаво дізнатися, що ж буде після того як наші герої перейшли межу)

А хто ще не читає, запрошую на Одержимість. Вибух емоцій та коктейль з нервів та любові вам гарантований))) Запаліть літо океаном та лісом, горами та драйвом)))

     

(Обкладинки клікабельні) 

Уривок з сьогоднішнього оновлення:

“Моя душа кричить Кет — побудуй мене заново. Ти можеш, знаю це! Бачу це! До твого приїзду не грала жодна струна моєї душі, а тепер я чую тонку мелодію, нову, ледь чутну, але повну надії. Це складний шлях. Я відчайдушно шукав свій порятунок, і не знаходячи, відмовлявся від думок, що такого, як я, взагалі потрібно рятувати. Можливо я стану у два рази гірше, врешті, трансформація завжди болісна процедура. Та нехай сьогодні я не стану кращим, але все попереду, якщо ти будеш поруч”.

 

АНОНС:

Вже зовсім скоро ми познайомимося з новою історією, героєм, який, впевнена, полонить ваше серце) 

Анотація: Даніель Шторм – небезпечний, харизматичний, владний та жорсткий чоловік. Він не звик, щоб йому відмовляли. Він не звик, щоб хтось не хотів йому догодити. Він не звик, що хтось може сказати йому “ні”. Але я сказала, і саме цим викликала шторм на свою голову. Чоловік зробив усе, аби принизити мене, помститися за мою відмову. Ненависть. Вогонь. Лід. Бажання. Повне підкорення. Все це стало моїм життям через нього… Але я буду пручатися, я буду воювати за себе. Я буду намагатися не здатися…

Уривок:

 

— Куди ти мене привіз?…— шепочу.

Чую, чоловік роздратовано зітхає. 

— Провчити. Танцюй. — Холодно карбує.

— Я не… Я не буду. 

— Не будеш? — Вкрадливий голос ріже мене зсередини кригою.  

— Не буду, — повторюю.

Він хмикає. Тихо так, ледве чутно. А потім встає з капоту й робить крок до мене.  Я ніколи не відрізнялася великим зростом, тож і зараз здається, що чоловік може вбити мене лише своєю тінню. Ще крок й незнайомець переді мною. Задираю голову, щоб поглянути у його обличчя, щоб побачити того, хто зараз принижує мене. Та не встигаю розгледіти риси обличчя, як чоловік вириває з моїх рук сумку, як хапає білу, мокру футболку та рве прямо на мені й жбурляє у багнюку під ногами. 

— Тепер? — М’яко запитує. Ось тільки цей голос попередження, як у хижака перед тим, як напасти, поза, повна граційності та удаваного спокою. 

— Ні, — ледве видихаю, прикриваючи груди руками. 

* * *

Романтична еротика з нотками владного чоловіка, котрий знає чого хоче…і кого він хоче

Еротична, пристрасна, яскрава та вибухова книга, котра змусить дні стати ще спекотнішими…

* * *

#владний чоловік #ніжна героїня #боротьба за щастя #еротичні сцени #від ненависті до кохання #пристрасть #відверто #складні стосунки

 

ЗНИЖКА

Пташка у клітці – 25%

Анотація до книги “Пташка у клітці”

Ден Фріз – чоловік, який звик брати все, що забажає. І цього разу він забажав мене…у дружини. Вигідна угода. Шлюб, що збільшить позиції бізнесу мого батька і Фріза на світовому ринку. Тільки ніхто навіть не подумав запитати мене чого ж бажаю я. Ніхто не звернув уваги на тиху дівчину, що все життя провела у золотій клітці. Але мені набридло. Я буду боротись за власну свободу, за право бути людиною, що може розкрити крила… Навіть не дивлячись на те, що мене шантажують життям мами!

У тексті є:кохання і пристрасть, владний та жорсткий герой, протистояння і ненависть

Оригінал статті на Букнет: Нова глава / Знижка/ Анонс

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"