Не проходьте повз першого абзацу

Не проходьте повз першого абзацу

Не проходьте повз першого абзацу

Гадаю, що кожний букнетівець дивувався з приводу того, що у тексті невідомо звідки беруться помилки. Неначе хтось навмисне їх підкинув. Відповідь проста – автор настільки захопився сюжетом, що нічого окрім нього не бачить. Що поробиш, Букнет – спільнота творчих особистостей, буваємо роззявкуватими.
На шляху початківця зустрічаються перепони у вигляді індивідуальних помилок, які автор уперто не помічає. Особисто мене міцно тримає знахідний відмінок. Постійно через нього перечипаюся.
До речі, знаходжуся під враженням від робіт однієї популярної авторки з Літнету. Сюжети яскраві, но ошибок – видимо невидимо. Як почувається великий і могутній?
Для когось книга починається з обкладинки і анотації, для когось – з першого абзацу. Зникає бажання читати далі через недбальство господарів цікавих сюжетів. На жаль, не завжди вистачає такту і сміливості зробити зауваження, адже ми, автори, вразливі до критики. А непогано було б, якби нас трішки підтримали і вказали на помилки, які зустрічають читача з самого початку.
Підтримайте моє побажання! Не проходьте повз першого абзацу. Кінь на чотирьох, та й то спотикається, а що вже говорити про нас, авторів…
 

Оригінал статті на Букнет: Не проходьте повз першого абзацу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Дорослішання з «Паннами»: підліткова серія Ольги Купріян

Книжкові серії про школярів і школярок, які разом проводять час, втрапляють у халепи, вигадують круті штуки, стикаються з викликами, а головне — укупі дорослішають і розвивають свою дру

Стрічка «Сірі бджоли» стала найкращим ігровим фільмом Одеського міжнародного кінофестивалю

Найкращим українським повнометражним ігровим фільмом Національної конкурсної програми XV Одеського міжнародного кінофестивалю визнали «Сірі бджоли» Дмитра Мойсеєва.
Фільм розповідає про

У Німеччині з об’єднання журналістів виключили автора книжок про путіна

Німецьке об’єднання журналістів Netzwerk Recherche виключило зі своїх лав режисера-документаліста та письменника Губерта Зайпеля. Про це повідомило видання ZEIT ONLINE.
Губерт Зайпель є

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"