Не пропустіть сьогоднішнє оновлення!

Не пропустіть сьогоднішнє оновлення!

Не пропустіть сьогоднішнє оновлення!

Ой, дорогенькі, що сьогодні буде-е-е-е… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“- Тоді якого біса ти робиш?! Весь час намагаєшся знаходитися поруч з нею і демонструвати, який я нікчема в порівнянні з тобою! – Серж почав ходити вперед-назад, тримаючись руками за голову.

– Ти несправедливий до себе. Та й не думаю, що Ніка взагалі звертає увагу на мене і мої, як ти кажеш, «чесноти». Якщо за стільки років вона не кинула тебе, отже, у неї є на це вагомі причини, подумай про це.

Ці слова змусили Сержа на секунду зупиниться. Він кинув на брата зацькований погляд і сказав:

– Ти не розумієш! Вона не знає всієї правди про мене, ось і залишається поруч! Якби вона тільки знала … Але я не можу їй розповісти все, тому що занадто боюся втратити! Вона зненавидить мене, як тільки дізнається! А ти … Ти хочеш забрати її! Тому що ти завжди так робиш! Я ненавиджу тебе за це! – Серж кинувся на Алекса, але той встиг відскочити в сторону, то ж єдиним наслідком стали неглибокі подряпини на обличчі. Але нападник відразу ж продовжив свої спроби.

– Заспокойся, що ти робиш? – ухиляючись від ударів і намагаючись не заподіяти братові шкоду, крикнув Алекс. І хоча він був вищим та спортивнішим за брата, але кілька разів Сергій все ж дістав до нього, боляче вдаривши по ногах і в живіт.

Завдавати ударів Алекс не збирався – розумів, що це тільки розохотить брата, а толку не буде ніякого. Кілька разів Громов намагався скрутити Сержа, але той швидко уникав його захоплення, при цьому не забуваючи хоча б зрідка бити куди доведеться.”

Оригінал статті на Букнет: Не пропустіть сьогоднішнє оновлення!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

ПЕН про рішення Куркова: Важливо не примножувати ворожості і ворогів

Володимир Єрмоленко, президент PEN Ukraine, повідомив, що не підтримує рішення Андрія Куркова, українського письменника, попереднього очільника PEN Ukraine, взяти участь у дискусії з ра

Під час розкопок у Туреччині виявили нову індоєвропейську мову

Під час розкопок руїн стародавнього міста Хаттуса біля підніжжя гори Амбарлікая у місті Богазкале у Туреччині виявили клинописну табличку з раніше невідомою індоєвропейською мовою. Про

Люди на каві й після відпустки — нова проза Мар’яни Савки

Мар’яна Савка. Люди на каві – Видавництво Старого Лева, 2023 – 224 с.
 
Люди на каві. Та про що вони лишень не говорять! Сміються, сваряться, зізнаються в коханні, розповідають про подо

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

«Ваш Василь»: оприлюднили новий документальний фільм про Василя Стуса

На стримінговому сервісові українського кіно Takflix вийшов документальний фільм про Василя Стуса «Ваш Василь». Про це йдеться у повідомленні на сторінці проєкту.
У стрічці можна побачи

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"