Не пропустіть сьогоднішнє оновлення!

Не пропустіть сьогоднішнє оновлення!

Не пропустіть сьогоднішнє оновлення!

Ой, дорогенькі, що сьогодні буде-е-е-е… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“- Тоді якого біса ти робиш?! Весь час намагаєшся знаходитися поруч з нею і демонструвати, який я нікчема в порівнянні з тобою! – Серж почав ходити вперед-назад, тримаючись руками за голову.

– Ти несправедливий до себе. Та й не думаю, що Ніка взагалі звертає увагу на мене і мої, як ти кажеш, «чесноти». Якщо за стільки років вона не кинула тебе, отже, у неї є на це вагомі причини, подумай про це.

Ці слова змусили Сержа на секунду зупиниться. Він кинув на брата зацькований погляд і сказав:

– Ти не розумієш! Вона не знає всієї правди про мене, ось і залишається поруч! Якби вона тільки знала … Але я не можу їй розповісти все, тому що занадто боюся втратити! Вона зненавидить мене, як тільки дізнається! А ти … Ти хочеш забрати її! Тому що ти завжди так робиш! Я ненавиджу тебе за це! – Серж кинувся на Алекса, але той встиг відскочити в сторону, то ж єдиним наслідком стали неглибокі подряпини на обличчі. Але нападник відразу ж продовжив свої спроби.

– Заспокойся, що ти робиш? – ухиляючись від ударів і намагаючись не заподіяти братові шкоду, крикнув Алекс. І хоча він був вищим та спортивнішим за брата, але кілька разів Сергій все ж дістав до нього, боляче вдаривши по ногах і в живіт.

Завдавати ударів Алекс не збирався – розумів, що це тільки розохотить брата, а толку не буде ніякого. Кілька разів Громов намагався скрутити Сержа, але той швидко уникав його захоплення, при цьому не забуваючи хоча б зрідка бити куди доведеться.”

Оригінал статті на Букнет: Не пропустіть сьогоднішнє оновлення!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"