Не пропустіть!! Знижка!!! Її зведений жах!!!
![Не пропустіть!! Знижка!!! Її зведений жах!!! Не пропустіть!! Знижка!!! Її зведений жах!!!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1600140076_3805464.jpg)
Не пропустіть!! Знижка!!! Її зведений жах!!!
Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію!!!
Її зведений жах
– Забирайся з моєї спальні! – Зведений брат не думає йти.
– У цьому будинку немає нічого твого чи твоєї матусі, раджу це запам’ятати! – Він не приховує зневаги до мене.
– Наші батьки одружені…
– Незабаром я це виправлю, – замість усмішки на губах хижий вищир. Він більше не має наміру приховувати наш секрет.
– Не роби цього…
– Це тобі буде дорого коштувати…
– Що ти хочеш за мовчання?
– Думаю ти пам’ятаєш, де знаходиться моя спальня…
Промо
BL4k-TxD
Оригінал статті на Букнет: Не пропустіть!! Знижка!!! Її зведений жах!!!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.