Не пишу, але читаю)
![Не пишу, але читаю) Не пишу, але читаю)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1590434916_4745306.jpg)
Не пишу, але читаю)
Вітаю, мої любі!
Тільки з ним
Він друг мого брата.
Дорослий, сексуальний, небезпечний.
Він ніколи не дивився в мій бік, але одного разу це змінилося.
Ми провели разом ніч.
Тепер мені потрібно зробити так, щоб ніхто про це не дізнався, інакше…
Картинка клікабельна, можна одразу знайомитись з героями)
Щиро дякую за увагу!
Гарного вечора усім та чудового настрою!
З повагою, Ерін.
Оригінал статті на Букнет: Не пишу, але читаю)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.