Не невдаха головний герой та його візуал

Не невдаха головний герой та його візуал
Навіть у самих запеклих сварках я ніколи не використовував слово “невдаха”, щоб образити когось. Можу використовувати крепкі слова, але “невдаха” — найгрубіше слово, яке коли-небудь використовував. Тому що кожен з нас комплексує з приводу своєї неуспішності і зайвий раз тригерити людину бажання мало.
Це найперший скетч головного героя, який отримав від художниці Ультра Пупки. Я викотив гігантське ТЗ на 8 сторінок з описом персонажів та сцени, яка мала бути на обкладинці. Хоча до фінальної обкладинки від ТЗ залишилося лише зображення Рута і Тіни, про яку розкажу пізніше.
Ми домовилися про співпрацю ще взимку, до війни, бо планував весною дебютувати з “Принцем свободи” на Букнет, але доля розпорядилась інакше. Після чотирьох(!) ітерацій, в кінці липня я все ж отримав остаточний варіант обкладинки і нового Рута. Діджитал акварель дуже складна техніка, але я обожнюю таке.
Скоріше переходьте на сторінку книги “Ґлор. Принц свободи” та додавайте книгу до бібліотеки, щоб ознайомитися з прологом, а сьогодні опівночі вийде перший розділ і нарешті зможете познайомитися з Рутом, дізнаєтеся про місто Сомнак та “Тринадцятий”. Про таємницю, яку він зберігав від родини з самого дитинства.
Спостерігайте, як його мирне життя перетворюється на пригоду.
Дякую за увагу;)
Оригінал статті на Букнет: Не невдаха головний герой та його візуал
Блог
З українських бібліотек списали понад 10 млн російськомовних книжокЗ українських публічних бібліотек до листопада 2022 року списали близько 19 млн примірників книг, із них понад 10 млн російською мовою. Про це 6 лютого повідомила пресслужба апарату Верховної Ради Украї
Оголосили програму стенда Книжкового Арсеналу на Вільнюському книжковому ярмаркуНа запрошення організаторів Вільнюського книжкового ярмарку міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» створив програму подій, яка представить у Вільнюсі українську літературну та культу
За кордоном діють понад 320 українських книжкових осередків після 24-го лютого — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
Після 24 лютого за кордоном почали діяти понад 320 українських книжкових осередків — опитуванняЗа кордоном функціонує щонайменше 388 українських книжкових полиць, просторів, хабів, ініціатив, 85% з яких почали свою діяльність після ескалація російсько-української війни в лютому 2
На українських полицях за кордоном є майже 25 тисяч книжок — опитування77 українських книжкових полиць, просторів і хабів за кордоном мають 24 287 примірників книжок. Про це свідчить дослідження Читомо в межах проєкту Ukrainian Bookshelves Worldwide.
Найбі
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.