Не невдаха головний герой та його візуал

Не невдаха головний герой та його візуал

Не невдаха головний герой та його візуал

Навіть у самих запеклих сварках я ніколи не використовував слово “невдаха”, щоб образити когось. Можу використовувати крепкі слова, але “невдаха” — найгрубіше слово, яке коли-небудь використовував. Тому що кожен з нас комплексує з приводу своєї неуспішності і зайвий раз тригерити людину бажання мало.

Це найперший скетч головного героя, який отримав від художниці Ультра Пупки. Я викотив гігантське ТЗ на 8 сторінок з описом персонажів та сцени, яка мала бути на обкладинці. Хоча до фінальної обкладинки від ТЗ залишилося лише зображення Рута і Тіни, про яку розкажу пізніше.

Ми домовилися про співпрацю ще взимку, до війни, бо планував весною дебютувати з “Принцем свободи” на Букнет, але доля розпорядилась інакше. Після чотирьох(!) ітерацій, в кінці липня я все ж отримав остаточний варіант обкладинки і нового Рута. Діджитал акварель дуже складна техніка, але я обожнюю таке.

Скоріше переходьте на сторінку книги “Ґлор. Принц свободи” та додавайте книгу до бібліотеки, щоб ознайомитися з прологом, а сьогодні опівночі вийде перший розділ і нарешті зможете познайомитися з Рутом, дізнаєтеся про місто Сомнак та “Тринадцятий”. Про таємницю, яку він зберігав від родини з самого дитинства.

Спостерігайте, як його мирне життя перетворюється на пригоду.

Дякую за увагу;)

Оригінал статті на Букнет: Не невдаха головний герой та його візуал

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"