“Не народись стрункою” – Спойлер!

“Не народись стрункою” – Спойлер!

“Не народись стрункою” – Спойлер!

Усім привіт, друзі!

Спойлер для Вас:

— Привіт мамо! — бадьоро привітався Сава і лише на мить ступив до неї, щоб поцілувати в щоку. — Знайомся! — відступив назад до дівчини. — Це моя наречена — Сонічка. Сонь,— обійняв її за плечі,— ось і моя мама — Єлизавета Максимівна.

Остовпіла дівчина не відразу навіть змогла видавити напівпошепки, що їй дуже приємно. От халепа! Так шкода було її! Ступінь хвилювання Савелій чітко розумів, дивлячись на те, як стискала Соня до побілілих кісточок свою сумочку. Але що говорити про молоду, невпевнену в собі дівчину, якщо його мама, і та розгубилася! Спочатку лише мовчки кивнула кілька разів. І лише потім відповіла:

— Взаємно, Софіє.

Все. Далі повисла тиша. І Сава зрозумів, що треба брати в свої руки вирішення питання з цією незручною паузою. Але несподівано допомога прибула від батька, який увійшов до холу з вулиці.

— Добрий вечір! — голосно привітався чоловік. — Сподіваюся, я не спізнився?

— Ні, тату, ми тільки-но приїхали. Знайомся тепер і ти: моя Сонічка! — притулився підборіддям до чола дівчини. — Мій батько — Дмитро Олександрович! — вказав рукою на нього Сава.

Намагався якнайбільше підтримки зі свого боку дати дівчині.

— Здрастуйте, Соня! Приємно познайомитися, — глянувши на неї, привітався чоловік, посміхнувшись.

— І мені, — все тим же хрипким голосом відповіла вона.

— Ну… Не тупцюватимемо біля порогу. Проходьте у вітальню! — щиро посміхаючись, вказав рукою напрямок господар.

— Так, ідіть мити руки з дороги, — раптом ожила Савина мати. — Вечеря зараз уже буде на столі.

 — Добре, — кивнув Савелій. — Ходімо зі мною! — підморгнув Соні, забираючи її з собою.

— Так… — задумливо протягнула Єлизавета Максимівна, тільки-но син з нареченою зникли з поля зору. — Це справді зовсім не Кароліна… — тихенько поділилася враженнями з чоловіком.

— І не скажеш, що не попереджав… — також тихо відповів і батько Савелія.

— Не подобається мені все це… — прошепотіла жінка, похитавши головою.

— Давай поки не поспішатимемо з висновками? — підморгнув чоловік.

— Добре, — кивнула дружина. — Але ж ти розумієш, що тобі з сином треба серйозно поговорити? — подивилася, примруживши очі.

— Звісно, ​​— кивнув Дмитро Олександрович, схоже, про щось замислившись.

А ще сьогодні любителів героїнь з формами хочу познайомити з пампушечками з марафону богиня_у_квадраті  

Ганна Зюман і її “Шостий плюс”

Власне, не її шостий, а героїні 🙂

Уляна Юріївна, але для любих читачів просто Ляна. 26 років.

Працює журналісткою у телекомпанії.

Відношення до ваги: “та що ви знаєте про жіночі принади!”

Класна, правда?

Єва Райн і її “Булочка для Рок-Зірки”

Уля на прізвисько Булочка. 22 роки, копірайтер і спічрайтер. До своєї трішки зайвої ваги ставиться по-філососфськи: ну, якби зайвих кілограмів не було, було б краще, але ж вже є, що є.

Як на мене, чудове ставлення до своєї ваги.

 

Бажаю Вам приємно провести час у компанії пишних героїнь!

Гарних вихідних!

Оригінал статті на Букнет: “Не народись стрункою” – Спойлер!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Українські журналісти збирають кошти на книгу про Голодомор

Редакторська група українського суспільно-історичного онлайнового ресурсу «Історична правда» оголосила про збір коштів для перекладу та видання книжки Александра ​​Вінербергера про Голо

Ткаченко: «Порушуємо питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за…

Україна порушує на міжнародному рівні питання про арешт музейних колекцій рф, які перебувають за кордоном, та про запровадження санкцій проти російських культурних діячів.

Про це сказав міністр культ

Від книжок-картинок до казок про світло: найпомітніші дитліт листопада

Патріотичні книжки-картинки, які можна дарувати іноземцям, шалені пригоди й свіженький детектив для середнього шкільного віку — у нашому огляді книжкових новинок для дітей.
Киці-мандрів

Роман Асєєва про «Ізоляцію» видадуть у Польщі

Роман Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видали польською. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва Wydawnictwo KEW.
Польське видання матиме назву «Сві

Євросоюз підтримає переклади художньої літератури українською мовою

Програма Європейського Союзу «Креативна Європа» оголошує грантовий конкурс «Поширення європейських художніх робіт 2023». Про це повідомило українське бюро організації на своїй офіційній

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"