“Не народись стрункою” – Спойлер!
“Не народись стрункою” – Спойлер!
Усім привіт, друзі!
Спойлер для Вас:
— Привіт мамо! — бадьоро привітався Сава і лише на мить ступив до неї, щоб поцілувати в щоку. — Знайомся! — відступив назад до дівчини. — Це моя наречена — Сонічка. Сонь,— обійняв її за плечі,— ось і моя мама — Єлизавета Максимівна.
Остовпіла дівчина не відразу навіть змогла видавити напівпошепки, що їй дуже приємно. От халепа! Так шкода було її! Ступінь хвилювання Савелій чітко розумів, дивлячись на те, як стискала Соня до побілілих кісточок свою сумочку. Але що говорити про молоду, невпевнену в собі дівчину, якщо його мама, і та розгубилася! Спочатку лише мовчки кивнула кілька разів. І лише потім відповіла:
— Взаємно, Софіє.
Все. Далі повисла тиша. І Сава зрозумів, що треба брати в свої руки вирішення питання з цією незручною паузою. Але несподівано допомога прибула від батька, який увійшов до холу з вулиці.
— Добрий вечір! — голосно привітався чоловік. — Сподіваюся, я не спізнився?
— Ні, тату, ми тільки-но приїхали. Знайомся тепер і ти: моя Сонічка! — притулився підборіддям до чола дівчини. — Мій батько — Дмитро Олександрович! — вказав рукою на нього Сава.
Намагався якнайбільше підтримки зі свого боку дати дівчині.
— Здрастуйте, Соня! Приємно познайомитися, — глянувши на неї, привітався чоловік, посміхнувшись.
— І мені, — все тим же хрипким голосом відповіла вона.
— Ну… Не тупцюватимемо біля порогу. Проходьте у вітальню! — щиро посміхаючись, вказав рукою напрямок господар.
— Так, ідіть мити руки з дороги, — раптом ожила Савина мати. — Вечеря зараз уже буде на столі.
— Добре, — кивнув Савелій. — Ходімо зі мною! — підморгнув Соні, забираючи її з собою.
— Так… — задумливо протягнула Єлизавета Максимівна, тільки-но син з нареченою зникли з поля зору. — Це справді зовсім не Кароліна… — тихенько поділилася враженнями з чоловіком.
— І не скажеш, що не попереджав… — також тихо відповів і батько Савелія.
— Не подобається мені все це… — прошепотіла жінка, похитавши головою.
— Давай поки не поспішатимемо з висновками? — підморгнув чоловік.
— Добре, — кивнула дружина. — Але ж ти розумієш, що тобі з сином треба серйозно поговорити? — подивилася, примруживши очі.
— Звісно, — кивнув Дмитро Олександрович, схоже, про щось замислившись.
А ще сьогодні любителів героїнь з формами хочу познайомити з пампушечками з марафону богиня_у_квадраті
Ганна Зюман і її “Шостий плюс”
Власне, не її шостий, а героїні 🙂
Уляна Юріївна, але для любих читачів просто Ляна. 26 років.
Працює журналісткою у телекомпанії.
Відношення до ваги: “та що ви знаєте про жіночі принади!”
Класна, правда?
Єва Райн і її “Булочка для Рок-Зірки”
Уля на прізвисько Булочка. 22 роки, копірайтер і спічрайтер. До своєї трішки зайвої ваги ставиться по-філососфськи: ну, якби зайвих кілограмів не було, було б краще, але ж вже є, що є.
Як на мене, чудове ставлення до своєї ваги.
Бажаю Вам приємно провести час у компанії пишних героїнь!
Гарних вихідних!
Оригінал статті на Букнет: “Не народись стрункою” – Спойлер!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.