Не можу втриматися від спойлера!

Не можу втриматися від спойлера!

Не можу втриматися від спойлера!

Ух… від цього спойлеру я просто не можу втриматися. Завтра у “Перевихованні мамусиного синочка” вона йтиме не про Макса та Віолу, а про жінку, якій довелося докорінно змінитися, щоб життя без коханого не вбило її…

Поступово Віола розслабилася, але брати участь в розмові не поспішала, хіба що відповідала, коли її про щось питали. За день сильно втомилася, та й було дійсно цікаво послухати Ігоря та Олю. Макс виглядав щасливим, згадуючи минулі поїздки й обговорюючи якісь дурні дитячі пустощі, а Ві з подивом слухала про Жанну Олексіївну. Виявляється, вона не завжди була такою манірною та нудною, як зараз. Разом з чоловіком вони не раз ловили рибу, виходячи в море, влаштовували спуски на байдарках і сиділи ночами, розмовляючи про все. Максим в такі моменти міг заснути поруч на кариматі, й батьки не робили з цього трагедії.

Це було так несхоже на мати Макса, яку знала Віола, що дівчина жадібно ловила кожне слово, ніби їй розповідали про зовсім іншу людину. Як можна було так сильно змінитися? Чому вона стала іншою? Звичайно, смерть коханого чоловіка не могла не відбитися на ній, але ж не настільки … Або все ж настільки?

Залишившись наодинці з коханим, дівчина зніяковіло запитала про це у Макса, і той відповів, ніби й сам тільки нещодавно у всьому розібрався.

– Мої батьки дуже любили один одного. Настільки, що дійсно не уявляли, що життя може існувати поза цих стосунків. І захоплення ділили, щиро бажаючи пройти все разом. Мамі важко далося розуміння того, що батька більше немає, і вона багато в чому закрилася. Мені здається, що вона підсвідомо вирішила відгородитися від усього, що було пов’язано з ним, щоб не відчувати біль від того, що його немає поруч. Ми майже відразу переїхали та багато в чому змінили звички, яким слідували вже багато років. Тобі може здатися це дивним, але мама … – він замовк, підбираючи слова. – Вона ніби взяла ту себе, якою була в шлюбі, і навмисно відсікла все те, що подобалося батькові в ній – легка вдача, вміння давати свободу всім, і собі в тому числі й довіру.

– Довіру? – здивувалася Ві.

– Так. Раніше вона знала, що люди можуть впоратися і без її участі, самі розв’яжуть свої проблеми, і навіть якщо помиляться – нічого страшного не трапиться. Правда, мене це не стосувалася – я ж єдина і довгоочікувана дитина. І все ж, і мені тоді діставалося більше свободи. Та після смерті батька у неї ніби землю вибили з-під ніг – вона абсолютно розгубилася і не розуміла, що робити далі. Все своє подальше життя планувала провести разом з ним, але обставини змінилися. Якщо раніше вона завжди знала на кого зможе покластися, то цього разу…

Макс не став договорювати, але цього й не потрібно було – Віола і так все зрозуміла. Жанна Олексіївна більше не хотіла відчувати себе розгубленою і наляканою. І її можна зрозуміти – це не те, що хочеться відчувати раз по раз.

 

Оригінал статті на Букнет: Не можу втриматися від спойлера!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка 20% – тільки до 24:00

Тільки 22.10.2021 діє знижка на бестселер, що захоплює увагу з першої до останньої сторінки й підтверджує, що кохання непереможне. ВСТИГНІТЬ ПРИДБАТИ ДЕШЕВШЕ!

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426

Анотація до книги “Третім будеш?”

Від

Низька ціна / Що почитати у прохолодні вечори

Вітаю, красуні))

Сьогодні діє знижка на еротичну книгу Іграшка

Ціна
45 33.75 UAH

Анотація до книги “Іграшка”

Іноді здається, що бути зачиненою у золотій клітці це найкраще, що може з тобою статись. Особливо тоді,

Знижка на емоційно-пристрасний цикл!

Вітаю мої любі!

Цей блог присвячений моїм історіям про двох братів: Ніколаса та Томаса. Їхні історія кохання дуже різні та водночас схожі: емоціями, переживаннями та боротьбою за своє щастя.

 І для запалу вашого інтересу,

Не вір мені більше

Привіт, мої любі читачі!

Пропоную звернути увагу на книгу

НЕ ВІР МЕНІ БІЛЬШЕ

від

Уляни Пас

Одного разу переді мною постав вибір: красивий, харизматичний музикант, котрий не знає слова “ні”, та одногрупник

Невеличкі зміни в викладці

Привітики мої любі!

Радію, що ви зі мною й сподіваюсь на ваше розуміння. Пробачте, але завтра не буде викладки продовження роману “Смак пристрасті”.  нова главу буде  в неділю,як завжди, о 9.00.

Пробачте за незручності,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"