Не коментую бо…
Не коментую бо…
Любі мої
Можливо ви не пам’ятаєте, але нещодавно, я опублікувала блог
БОЮСЯ, ТОМУ НЕ КОМЕНТУЮ (можете почитати, кому цікаво). Я вирішила ще трішки поговорити на цю тему, але вже більше торкнемося авторів.
Отож, кожен автор після опублікованого розділу з нетерпінням чекає на відгуки. Хвилюється і кожні декілька хвилин оновлює сторінку і тішиться коли показує сповішення про щось новеньке. Проте далеко не кожен автор пише звернення, чи запитання до читачів. А це потрібно робити, потрібно розмовляти зі своїми читачами, навіть якщо в більшості мовчать.
Повірте рано чи пізно Вам напишуть відповідь, чи навпаки запиння. Тільки не потрібно лінуватися. Читачі, як і автори, повинні надихнутися на написання коментаря.
Скажете Ви писали не працює?
А знаєте чому?
Я Вам скажу. Справа в тому, що багато авторів ігнорують, або просто відписують в досить грубій формі. Що однозначно відбиває бажання в читача писати коментарі.
Я пишу багато коментарів, як і з цього акаунта, так і з старого, на я кому просто читаю, тобто під справжнім іменем.
Всі знають, що люблю лазити у вільний час по Букнету та шукати цікаві книжечки. Нещодавно натрапила на таку і звісно написала під нею коментар, відповідь мене вразила, а точніше не так – вбила. Автор просто видалив його! Хочя я написала, що твір легко читається і хочеться знати що буде далі. Першою думкою було – випадково, всяке буває. Але коли це повторилося я більше не писала і не читала, хоч твір мені припав до смаку.
Якщо Вам написали коментар, припустимо 50 – 100 слів, відповідь повинна бути не меншою. Багато авторів пишуть “Дякую за відгук” і баста, а це обурює читачів, тому що вони вклали в коментар свої почуття та враження і хочуть почитати гарну, змістовну відповідь.
Тому, любі мої будьте уважні, навіть якщо помилилися не бійтеся вибачатися, повірте, якщо читач побачить, що Ви щирі з ним, він буде щирий з Вами. Любіть своїх читачів та хваліть. Надихайте та завжди нагадуйте наскільки Ви цінуєте кожного читача. Не бійтеся, пишіть в кінці розділу звернення, подяку чи побажання.
Якщо ми будемо ближчими до читачів, вони будуть ближче до нас.
Ваша Каміла♥️
Оригінал статті на Букнет: Не коментую бо…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.