Не коментую бо…

Не коментую бо…

Любі мої

Можливо ви не пам’ятаєте, але нещодавно, я опублікувала блог

БОЮСЯ, ТОМУ НЕ КОМЕНТУЮ (можете почитати, кому цікаво). Я вирішила ще трішки поговорити на цю тему, але вже більше торкнемося авторів.

Отож, кожен автор після опублікованого розділу з нетерпінням чекає на відгуки. Хвилюється і кожні декілька хвилин оновлює сторінку і тішиться коли показує сповішення про щось новеньке. Проте далеко не кожен автор пише звернення, чи запитання до читачів. А це потрібно робити, потрібно розмовляти зі своїми читачами, навіть якщо в більшості мовчать.

Повірте рано чи пізно Вам напишуть відповідь, чи навпаки запиння. Тільки не потрібно лінуватися. Читачі, як і автори, повинні надихнутися на написання коментаря.

Скажете Ви писали не працює?

А знаєте чому?

Я Вам скажу. Справа в тому, що багато авторів ігнорують, або просто відписують в досить грубій формі. Що однозначно відбиває бажання в читача писати коментарі.

 Я пишу багато коментарів, як і з цього акаунта, так і з старого, на я кому просто читаю, тобто під справжнім іменем.

Всі знають, що люблю лазити у вільний час по Букнету та шукати цікаві книжечки. Нещодавно натрапила на таку і звісно написала під нею коментар, відповідь мене вразила, а точніше не так – вбила. Автор просто видалив його! Хочя я написала, що твір легко читається і хочеться знати що буде далі. Першою думкою було – випадково, всяке буває. Але коли це повторилося я більше не писала і не читала, хоч твір мені припав до смаку.

Якщо Вам написали коментар, припустимо 50 – 100 слів, відповідь повинна бути не меншою. Багато авторів пишуть “Дякую за відгук” і баста, а це обурює читачів, тому що вони вклали в коментар свої почуття та враження і хочуть почитати гарну, змістовну відповідь. 

Тому, любі мої будьте уважні, навіть якщо помилилися не бійтеся вибачатися, повірте, якщо читач побачить, що Ви щирі з ним, він буде щирий з Вами. Любіть своїх читачів та хваліть. Надихайте та завжди нагадуйте наскільки Ви цінуєте кожного читача. Не бійтеся, пишіть в кінці розділу звернення, подяку чи побажання. 

Якщо ми будемо ближчими до читачів, вони будуть ближче до нас.

Ваша Каміла♥️

 

Оригінал статті на Букнет: Не коментую бо…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Склали перелік письменників і перекладачів, загиблих через російсько-українську війну

Письменниця, парамедикиня добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олена Герасим’юк уклала список письменників та перекладачів, які загинули або померли через війну росії проти

У мережі стверджують, що в росії перевидадуть книжку української письменниці Наталії Щерби

Як повідомила на своїй фейсбук-сторінці письменниця Оля Русіна, російський книжковий блог анонсував перевидання серії «Часодії» української підліткової фентезі-письменниці Наталії Щерби

НАДРУКОВАНЕ ЧИСЛО 11 (355, листопад 2023) «УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ГАЗЕТИ»

Мотто номера: «ГАРАНТІЯ МИРУ: ЗАКОПАТИ СОКИРУ ВІЙНИ РАЗОМ З ВОРОГОМ» (Станіслав Єжи ЛЄЦ)З матеріалами газети можна ознайомитися на сайті litgazeta.com.uaПередплатіть «Українську літературну газету» на 2

У Києві презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби»

У столиці презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби», в рамках якого показали короткометражний документальний фільм про історії ув’язнених людей, які попри все не припиняли боротьбу та пі

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"