Не зраджувати собі!
![Не зраджувати собі! Не зраджувати собі!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1637659623_8691988.jpeg)
Не зраджувати собі!
Привіт, Читачу! Минулого року я розпочала публікуватися тут, на сайті “Букнет” і занадто поспішила. По-перше, я розпочала одразу додавати дві книги, які у реальному житті ще не були завершеними, по-друге, нашвидкоруч обрала собі псевдонім, який згодом почав здаватися безглуздим і дратувати мене. По-третє, не розібралася в собі, як у авторі!
Якщо тобі здається, що ти починав читати про Sparka, то тобі не здається, бо початок історії виходив минулого року під старим псевдо, але й тоді я думала, як же мені розтягти ту історію, що б туди втулити, щоб вийшов роман. Насправді, вершина смаку – у простоті, вершина натхнення – у тому, щоб не зраджувати собі! Тож, я радо запрошую тебе прочитати мою різдвяну казку під назвою “Привіт, я Spark!”
https://booknet.com/uk/book/privt-ya-spark-b365932
Оригінал статті на Букнет: Не зраджувати собі!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.