Не вмію, проте спробую)))
![Не вмію, проте спробую))) Не вмію, проте спробую)))](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1591217129_523134.jpg)
Не вмію, проте спробую)))
Привіт всім!
З творами цієї авторки я знайома давно, читала як електронні версії, так і тішать око її паперові книги у моїй домашній бібліотеці. Автор із життєвими історіями, талановита дівчина, призер конкурсів… Про кого це я? Про чудову письменницю Олену Павленко (Хелен Соул)
Мені хотілося б звернути вашу увагу на її роман “Назустріч світанку”. Я починала його читати під іншою назвою. Книга тоді ще зацікавила своєю чуттєвістю, заінтригувала закрученим сюжетом. Я дуже засмутилася, коли вона зникла із сайту. А зараз із нетерпінням чекаю кожного оновлення.
Це романтична й напрочуд чутлива історія кохання, на шляху якого стають перепони та вибір. Вибір на користь сім’ї чи на користь кохання. Доля випробовує героїв розлукою, брехнею і зрадою. Чи зможуть вони пронести свої щирі почуття крізь всі негаразди та біль? Біль втрати, зради . Біль, якого заподіюють кохані та близьки люди.
Мірра і Матвій – це реальні люди, які живуть поруч із нами. Вони живі, їхнім почуттям та переживанням віриш, переймаєшся їхнею долею. Можливо, хтось в них впізнає себе))) І я дуже сподіваюся, що їхнє кохання переможе все і вони зможуть бути щасливими.
Якось сумбурно вийшло, але від серця))
Оригінал статті на Букнет: Не вмію, проте спробую)))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.