Не вмію, проте спробую)))

Не вмію, проте спробую)))

Не вмію, проте спробую)))

Привіт всім!

З творами цієї авторки я знайома давно, читала як електронні версії, так і тішать око її паперові книги у моїй домашній бібліотеці. Автор із життєвими історіями, талановита дівчина, призер конкурсів… Про кого це я? Про чудову письменницю Олену Павленко (Хелен Соул)

Мені хотілося б звернути вашу увагу на її роман “Назустріч світанку”. Я починала його читати під іншою назвою. Книга тоді ще зацікавила своєю чуттєвістю, заінтригувала закрученим сюжетом. Я дуже засмутилася, коли вона зникла із сайту. А зараз із нетерпінням чекаю кожного оновлення.

Це романтична й напрочуд чутлива історія кохання, на шляху якого стають перепони та вибір. Вибір на користь сім’ї чи на користь кохання. Доля випробовує героїв розлукою, брехнею і зрадою. Чи зможуть вони пронести свої щирі почуття крізь всі негаразди та біль? Біль втрати, зради . Біль, якого заподіюють кохані та близьки люди.

Мірра і Матвій – це реальні люди, які живуть поруч із нами. Вони живі, їхнім почуттям та переживанням віриш, переймаєшся їхнею долею. Можливо, хтось в них впізнає себе))) І я дуже сподіваюся, що їхнє кохання переможе все і вони зможуть бути щасливими.

Якось сумбурно вийшло, але від серця))

Оригінал статті на Букнет: Не вмію, проте спробую)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"