Нестерпна русалка_гумористичний роман
Нестерпна русалка_гумористичний роман
Сьогодні я хочу познайомити вас з ще однією новинкою
Нестерпна русалка
На вас чекає багато гумору, пригод, проблем і, звісно ж, кохання =)
АНОТАЦІЯ
Та у цієї дівчини роздвоєння особистості! Вона ж думає, що русалка!
Дзвонив у всі психіатричні лікарні, подавав заяву у відділення поліції, запитував у групах пошуку зниклих людей, не риб! Намагався викинути зі свого будинку, забути на заправці або в супермаркеті, але вона однаково поверталася до мене, говорячи, що вода все пам’ятає і підказує, куди йти, від чого я починав ненавидіти її та заодно своє життя. Але головне питання залишилося відкритим — як, чорт забирай, вона потрапила у мій автомобіль зовсім голою, при швидкості під сотню і на трасі?!
Русалка у сучасному світі? Що на неї чекає?
Як дівчина буде звикати до незвичайностей та дикостей на землі?
А наш красень? Він не збожеволіє від викрутасів Еріки?
Фрагмент для ознайомлення:
— Яка, чорт забирай, риба? — почула я незнайомий голос. Розплющила очі і подивилася перед собою, ні чорта не розуміючи. Ляснула віями кілька разів і знову подивилася перед собою.
— Ти не зникаєш, — прошепотіла про себе в дикому жаху.
— Повторюся, яка риба? — самець був реально злий, а я почала розуміти, що чорна печера — це ще квіточки, адже зараз переді мною чагарники чорних водоростей! — І як ти опинилася у моїй машині на трасі та на великій швидкості? Ніндзя, чи що?
— Хто? — перепитала я, адже зрозуміти, що самець говорить, ніяк не могла.
— Хоча ні… — протягнув він, окидаючи мене поглядом. — Ніндзя б голими не були, тоді попереднє запитання: хто ти така? — він явно намагався роздратуватися, але я чітко бачила, що самець ледве стримується, щоб не розсміятися.
— Незвичайні очі, — замість відповіді на запитання прошепотіла те, що мені хотілося, а не те, що хотіли почути від мене.
— Що за нісенітницю ти зараз верзеш?
— Що я роблю? — почала і я показувати свої лусочки. Не тільки самцю тут воду баламутити.
— Спершу скажи, хто ти така і звідки взялася, а потім усе інше. Моя машина, а отже, це я запитую. А ти, якщо вже тут опинилася, відповідаєш на них. Говори, хто така, а не питай. Я слухаю.
— Я русалка Еріка, а тебе як звати, самець?
— Хто-о?
Ой! У самця зараз очі викотяться, чи мені здається?
Роман знаходиться тут
Оригінал статті на Букнет: Нестерпна русалка_гумористичний роман
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.