Нестерпна русалка_гумористичний роман

Нестерпна русалка_гумористичний роман

Нестерпна русалка_гумористичний роман

Сьогодні я хочу познайомити вас з ще однією новинкою 

Нестерпна русалка

На вас чекає багато гумору, пригод, проблем і, звісно ж, кохання =)

АНОТАЦІЯ

Та у цієї дівчини роздвоєння особистості! Вона ж думає, що русалка!

Дзвонив у всі психіатричні лікарні, подавав заяву у відділення поліції, запитував у групах пошуку зниклих людей, не риб! Намагався викинути зі свого будинку, забути на заправці або в супермаркеті, але вона однаково поверталася до мене, говорячи, що вода все пам’ятає і підказує, куди йти, від чого я починав ненавидіти її та заодно своє життя. Але головне питання залишилося відкритим — як, чорт забирай, вона потрапила у мій автомобіль зовсім голою, при швидкості під сотню і на трасі?!

Русалка у сучасному світі? Що на неї чекає?

Як дівчина буде звикати до незвичайностей та дикостей на землі?

А наш красень? Він не збожеволіє від викрутасів Еріки?

 

Фрагмент для ознайомлення:

— Яка, чорт забирай, риба? — почула я незнайомий голос. Розплющила очі і подивилася перед собою, ні чорта не розуміючи. Ляснула віями кілька разів і знову подивилася перед собою.

— Ти не зникаєш, — прошепотіла про себе в дикому жаху.

— Повторюся, яка риба? — самець був реально злий, а я почала розуміти, що чорна печера — це ще квіточки, адже зараз переді мною чагарники чорних водоростей! — І як ти опинилася у моїй машині на трасі та на великій швидкості? Ніндзя, чи що?

— Хто? — перепитала я, адже зрозуміти, що самець говорить, ніяк не могла.

— Хоча ні… — протягнув він, окидаючи мене поглядом. — Ніндзя б голими не були, тоді попереднє запитання: хто ти така? — він явно намагався роздратуватися, але я чітко бачила, що самець ледве стримується, щоб не розсміятися.

— Незвичайні очі, — замість відповіді на запитання прошепотіла те, що мені хотілося, а не те, що хотіли почути від мене.

— Що за нісенітницю ти зараз верзеш?

— Що я роблю? — почала і я показувати свої лусочки. Не тільки самцю тут воду баламутити.

— Спершу скажи, хто ти така і звідки взялася, а потім усе інше. Моя машина, а отже, це я запитую. А ти, якщо вже тут опинилася, відповідаєш на них. Говори, хто така, а не питай. Я слухаю.

— Я русалка Еріка, а тебе як звати, самець?

— Хто-о?

Ой! У самця зараз очі викотяться, чи мені здається?

Роман знаходиться тут

       

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Нестерпна русалка_гумористичний роман

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"