Нестерпна русалка від Міки Стів:)

Нестерпна русалка від Міки Стів:)

Нестерпна русалка від Міки Стів:)

 

Пропоную вашій увазі історію сучасної русалки.

Нестерпна русалка

На вас чекає багато гумору, пригод, проблем і, звісно ж, кохання =)

АНОТАЦІЯ

Та у цієї дівчини роздвоєння особистості! Вона ж думає, що русалка!

Дзвонив у всі психіатричні лікарні, подавав заяву у відділення поліції, запитував у групах пошуку зниклих людей, не риб! Намагався викинути зі свого будинку, забути на заправці або в супермаркеті, але вона однаково поверталася до мене, говорячи, що вода все пам’ятає і підказує, куди йти, від чого я починав ненавидіти її та заодно своє життя. Але головне питання залишилося відкритим — як, чорт забирай, вона потрапила у мій автомобіль зовсім голою, при швидкості під сотню і на трасі?!

Русалка у сучасному світі? Що на неї чекає?

Як дівчина буде звикати до незвичайностей та дикостей на землі?

А наш красень? Він не збожеволіє від викрутасів Еріки?

 

Фрагмент для ознайомлення:

 

— Привіт, бабусю, — усміхнулася я щиро, адже завжди любила цю русалку, а ще вона була проти мого весілля з Тисаном, що давало їй додаткову любов від внучки.

— Привіт, онуко, — розпливлася старенька в усмішці. — Як твої справи?

— Могли б бути краще, — зізналася я. — Але ти й так знаєш, тому не розповідатиму.

— Ще б пак! — підтримала мене бабуся, зобразивши невдоволення на старому обличчі.

— Я до тебе у справі, — підпливши ближче, вмостилась я на старий корал. Він з тих рідкісних, які не колють у лусочки, я могла на ньому дуже довго просидіти, але не про це зараз.

— І що ж ти хочеш цього разу? — звузивши очі, поцікавилася бабуся. Вона мене дуже добре знала. — Допомогти тобі скласти ідеальний план, як не вийти заміж, або прикрити, поки ти десь лусочки смажитимеш на камені, або ж поплисти до тих смачних водоростей, щоб я зробила собі маску, а ти пожерла їх?

— Бабуль-ь… — простогнала я. — Твої варіанти привабливі, але у мене серйозніше прохання.

— О-у-у… навіть так,— потерши долоньки, пожвавішала бабуся. — Я за будь-який заплив, аби хвіст не втратити.

— Ти вмієш відволікти, — крізь сміх вимовила я. Бабуся хоч і стара, але іноді поводиться наче маленька, розбещена русалка.

—  То чому мнемо колючих їжаків? Говори, раз притягла до мене свій хвіст, — її серйозний тон говорив про те, що хіханьки-хаханьки треба припиняти і говорити по суті.

 

Роман знаходиться тут

 

Оригінал статті на Букнет: Нестерпна русалка від Міки Стів:)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

У Києві вітрини закликають слухати реґі-альбом на вірші Григорія Сковороди

Маркетплейс українських брендів «Всі. Свої»  разом із Харківським літературним музеєм презентували вітрини до дня народження українського мислителя Григорія Сковороди. Про це Читомо пов

Найкращі дитячі книжки 2023 року за версіями літературних критиків і читачів

2023 рік у дитячій літературі направду здивував: попри найпесимістичніші економічні прогнози та не найкращу статистику, галузь раптово зміцніла в інших аспектах. У чому саме та на які к

Американський словник назвав головне слово 2023 року

Укладачі американського словника Merriam Webster обрали головним словом 2023 року «автентичний» (authentic). Про це повідомили на сайті словника.
«Це термін про те, що ми думаємо, пишем

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"