Нереально дописаний “Артем”

Нереально дописаний “Артем”

Нереально дописаний “Артем”

Мої вітання усім, хто зазирнув на цей вогник, хто знайомий з моїми книгами, або ж тільки збирається познайомитися, проте лиш придивляється. Не бійтеся, сміливо долучайтеся до світу Камікадз, а я зі свого боку гарантую, що засумувати з героями моїх книг вам не вдасться.

Із серпня, на моїй сторінці Букнет, публікувалася книга «Артем». За волею випадку, а ще тому, що зорі так стали, вона розділилася на дві частини. Поділ вийшов незапланованим, але необхідним на той час. Якоїсь миті я гадала, що не закінчу її, такі думки проскакували неодноразово, однак сьогодні з гордістю, і найперше за саму себе, можу сказати, що «Артем» дописаний.

Книга практично іменна, тому й назва відповідна. Цим – своїм – хлопцем я пишаюся не менше, аніж іншими. Ми пройшли з ним складний шлях, не у всьому досягали згоди, і він досі дзюбає мені, що важить 83 кілограми, а не заявлених 84. Ну, я його на тачці не возила, тому оцінити різницю не можу)))

Сьогодні я поставила останню крапку в історії Артема, та відпустила у вільне плавання. Нехай ловить хвилю, хапає Русалку під пахву, а я нарешті звішу ножки-ручки, і просто потеліпаю.

Ось мій красень. А він красень! Просто тут не видно))   

Щодо наступної книги, коли вона буде, яка вона буде, з чим її вживати – з коньяком чи корвалолом, я повідомлю вас у наступних блогах, а також на своїй сторінці у фейсбук. Спочатку потрібно закрити усі наявні дірки в житті реальному, тільки потім приступати до повноцінної викладки книги, аби дотримуватися графіку.

Щоб не пропустити найважливішого, елементарно не губіться, відстежуйте мою сторінку на Букнет, тоді дзвіночок сповіщення задзеленькає до вас приємними новинами.

Усім чудової днини! Зустрінемося на сторінках нової книги.

Оригінал статті на Букнет: Нереально дописаний “Артем”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"