Неочікуваний сюрприз для читачів)))

Неочікуваний сюрприз для читачів)))

Неочікуваний сюрприз для читачів)))

Доброго ранку, мої любі!

Я до вас з хорошими новинами. Сьогодні особливий день, тому я вирішила зробити сюрприз, як вам так і собі!

Вже в четвер 3 червня на Букнет з”явиться моя нова книга. Це знову буде дилогія і перша частина абсолютно безкоштовна. То як, готові побачити новинку?

 

Одруження наосліп

Анотація до книги 

Полетіти з подругами в Лас-Вегас щоб провести там дівич-вечір – це звісно чудова ідея. Та коли в самий розпал свята я дізналася про зраду нареченого, захотілося помститися йому так, щоб відчув все те ж, що і я. І я помстилася, красиво так, зі смаком. Прокинулася наступного ранку в номері готелю, з провалом у пам’яті та незнайомим чоловіком поряд. І все б нічого, адже я просто втекла, зібравши свої речі. Повернулася додому з розумінням, що та ніч так і залишиться для мене таємницею, як і чоловік з яким її провела. Тільки от я не врахувала одну важливу деталь. У мене на пальчикові красувалася подарована ним обручка і сам незнайомець не збирався забувати того, що між нами було. І коли він вдруге з’явиться в моєму житті, що я відчуватиму: радість від зустрічі, а можливо і щось інше…

 

Смачненький шматочок

– Лік, я прокинулася в його номері! – прошепотіла злякано. – Абсолютно гола!

– Оу.. – схоже, подібного подруга від мене не чекала. Та що там говорити, я і сама від себе не чекала. – А що? Чудове завершення холостяцького життя.

– Це не смішно! – гиркнула і Ліка одразу перестала усміхатися. – Я взагалі нічого не пам’ятаю!

– А що сказав той красунчик? Можливо він був адекватніший за тебе? – зацікавилася Ліка..

– Спить твій красунчик без задніх ніг, а я втекла від гріха подалі!- буркнула і почесала ніс, який так невчасно зачесався.

– О! А це що? – Ліка сіла поряд і перехопила мою руку. – Це не обручка Борьки. 

– Що? – я розгублено витріщилася на абсолютно іншу обручку, з вдвічі більшим каменем, що так красиво переливається на світлі. – О, Боже! Та що вчора сталося?! 

Спробувала зняти її, але нічого не вийшло. Схоже, перстень був трішки малуватий і одягнути його вдалося, а от зняти ні. 

– Юль, а може ти того…- Ліка якось дивно посміхнулася розглядаючи обручку. – Заміж вийшла?

– Здуріла?! – я різко вскочила на ноги і заходила кімнатою туди-сюди. Клята обручка ніяк не піддавалася, а ще мене до божевілля злило те, що нічого не вдалося згадати.

– Сама подумай. – продовжила розмірковувати Ліка. – Ти прокинулася в одному ліжку з тим гарячим красенем, у тебе на пальці обручка і вчора ви удвох кудись зникли. Ми ж в Лас-Вегасі, подруго! Одружитися тут, як раз плюнути. Тільки от є одне вагоме “але” у всій цій історії. Ти занадто сильно кохаєш Борюсика і ніколи б не пішла на таке. 

– Боря мені зрадив. Я вчора дізналася. – повертаюся на диван і розумію, що тримати це в собі більше не зможу. 

– Оу.. – і знову шок на обличчі Ліки. – Ну тоді останнє “але” відпадає.

 

Ну як вам? Готові до нової історії? Обіцяю, що буде дуже весело, емоційно та пристрасно!!! 

Чекатимемо новинку разом)) Гарного настрою та позитивних емоцій!!! 

Ваша Уляна Пас!!!

Оригінал статті на Букнет: Неочікуваний сюрприз для читачів)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"