Неочікуваний сюрприз для читачів)))

Неочікуваний сюрприз для читачів)))

Неочікуваний сюрприз для читачів)))

Доброго ранку, мої любі!

Я до вас з хорошими новинами. Сьогодні особливий день, тому я вирішила зробити сюрприз, як вам так і собі!

Вже в четвер 3 червня на Букнет з”явиться моя нова книга. Це знову буде дилогія і перша частина абсолютно безкоштовна. То як, готові побачити новинку?

 

Одруження наосліп

Анотація до книги 

Полетіти з подругами в Лас-Вегас щоб провести там дівич-вечір – це звісно чудова ідея. Та коли в самий розпал свята я дізналася про зраду нареченого, захотілося помститися йому так, щоб відчув все те ж, що і я. І я помстилася, красиво так, зі смаком. Прокинулася наступного ранку в номері готелю, з провалом у пам’яті та незнайомим чоловіком поряд. І все б нічого, адже я просто втекла, зібравши свої речі. Повернулася додому з розумінням, що та ніч так і залишиться для мене таємницею, як і чоловік з яким її провела. Тільки от я не врахувала одну важливу деталь. У мене на пальчикові красувалася подарована ним обручка і сам незнайомець не збирався забувати того, що між нами було. І коли він вдруге з’явиться в моєму житті, що я відчуватиму: радість від зустрічі, а можливо і щось інше…

 

Смачненький шматочок

– Лік, я прокинулася в його номері! – прошепотіла злякано. – Абсолютно гола!

– Оу.. – схоже, подібного подруга від мене не чекала. Та що там говорити, я і сама від себе не чекала. – А що? Чудове завершення холостяцького життя.

– Це не смішно! – гиркнула і Ліка одразу перестала усміхатися. – Я взагалі нічого не пам’ятаю!

– А що сказав той красунчик? Можливо він був адекватніший за тебе? – зацікавилася Ліка..

– Спить твій красунчик без задніх ніг, а я втекла від гріха подалі!- буркнула і почесала ніс, який так невчасно зачесався.

– О! А це що? – Ліка сіла поряд і перехопила мою руку. – Це не обручка Борьки. 

– Що? – я розгублено витріщилася на абсолютно іншу обручку, з вдвічі більшим каменем, що так красиво переливається на світлі. – О, Боже! Та що вчора сталося?! 

Спробувала зняти її, але нічого не вийшло. Схоже, перстень був трішки малуватий і одягнути його вдалося, а от зняти ні. 

– Юль, а може ти того…- Ліка якось дивно посміхнулася розглядаючи обручку. – Заміж вийшла?

– Здуріла?! – я різко вскочила на ноги і заходила кімнатою туди-сюди. Клята обручка ніяк не піддавалася, а ще мене до божевілля злило те, що нічого не вдалося згадати.

– Сама подумай. – продовжила розмірковувати Ліка. – Ти прокинулася в одному ліжку з тим гарячим красенем, у тебе на пальці обручка і вчора ви удвох кудись зникли. Ми ж в Лас-Вегасі, подруго! Одружитися тут, як раз плюнути. Тільки от є одне вагоме “але” у всій цій історії. Ти занадто сильно кохаєш Борюсика і ніколи б не пішла на таке. 

– Боря мені зрадив. Я вчора дізналася. – повертаюся на диван і розумію, що тримати це в собі більше не зможу. 

– Оу.. – і знову шок на обличчі Ліки. – Ну тоді останнє “але” відпадає.

 

Ну як вам? Готові до нової історії? Обіцяю, що буде дуже весело, емоційно та пристрасно!!! 

Чекатимемо новинку разом)) Гарного настрою та позитивних емоцій!!! 

Ваша Уляна Пас!!!

Оригінал статті на Букнет: Неочікуваний сюрприз для читачів)))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"