Неочікувана мотивація! Підтримка!

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Неочікувана мотивація! Підтримка!

 

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити свій! Це спонукало мене й надалі обдумувати все в голові, а саме: як правильно й зрозуміло для кожно, написати!

 

Почнімо!

 

— — —

 

Маю питання до всіх читачів, письменників й письменниць.

 

1. Як ви мотивуєте себе, щоб продовжувати творити?

 

2. Хто спонукає, вас писати далі й допомагає в цій не кропіткій галузі Письменника?!

 

3. Можливо дехто шукає підтримку в Психологічних книгах?! Все тому, що в кругу сім’ї ніхто не розуміє ваше хоббі, а в когось вже і повноцінний заробіток!

 

4. Неочікувана підтримка, звідки її ніколи не очікуєш!

 

Ось про, це, я хочу з вами поговорити (питання 4). Про моє хоббі напочатку мого розвитку в написанні книг, ніхто з сім’ї незнав. Я починав писати ввечері до пізньої ночі й коли був вільний час на роботі. Але… Все відбулося не так, як мені хотілося. Звісно були моменти, що я залишав письменницьку діяльність надовго: більше року нічого не писав, хоч ідей для творів в голові було вдосталь. Все із-за коментаря від хейтера! Ніколи не звертайте на такі коментарі увагу!

 

Моє повернення відбулося досить спонтанно. Я випадково зайшов на сай Букнет й звісно почав переходити по категоріям книг, блогів, ознайомлюючись, що змінилося за рік. Мій розум зірвався! Побачивши що розпочався конкурс ПОТАЙСВІТ, я вирішив прийняти в ньому участь, бо це мій любимий жанр: містика/жахи. Незнаю чому, але я навіть і не роздумував писати в інших жанрах.

 

“Вітаю переможців конкурсу”

 

Повернемося до (питання 4)

Чи буває у вас таке, що ви хочете все кинути, видалити, спалити, забути про те, що колись почали писати, але в один момент, неочікувано приходить сповіщення на телефон… Так ви правильно зрозуміли! Телефон, саме він є моєю неочікуваною підтримкою. Точніше сповіщення від однієї програми: (Мабуть писати назву програми, я не буду, бо можуть дати бан на коментарі, але ви все-таки зрозумієте, що це за програма. Там будуть підказки!)

 

Кожна з картинок підтримала мене по своєму… Інколи, я задумувався, що невже мій телефон мене розумієте більше ніж… В самий скрутний час підтримував мене потрібними словами після яких, я відразу продовжував своє хоббі, свій розвиток. 

 

— — —

 

Внизу буде прикріплено декілька картинок(штук 6). Якщо їх хтось не буде бачити, пишіть в коментарі.

 

Програму, назва якої є на кожній картинці вверху можна скачати і використовувати для мотиваційних сповіщень, навіть якщо у вас немає годинника!

 

1. Потрібно планувати!

 

2. Вміти домовитися!

 

3. Робити правильний вибір!

 

4. Не боятися діяти!

 

5. Продвигати вперед!

 

6. Зізнаватися собі!

Оригінал статті на Букнет: Неочікувана мотивація! Підтримка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Програма лояльності.

Привіт всім!

Любі мої читачі від сьогодні впродовж п’яти днів для вас стартує програма лояльності. При купівлі однієї книги ви маєте можливість отримати максимальну знижку в 30% на другу.

Отже,хто ще не встиг придбати

Що можна знайти в старому альбомі?

https://booknet.com/uk/book/tretm-budesh-b355426 – “ТРЕТІМ БУДЕШ?”, розділ “Знахідка в старому альбомі” уже на Букнеті (ексклюзивно на Букнеті, до речі).

Катастрофа — шлях до відкриття. Знахідка в старому альбомі відкриває в душі нашої

До флешмобу МарІ КерІмей

Дякую Романе, тепер всі дізнаються про мене правду! Не дуже то й приємну, до речі))

За правилами флешмобу це мала бути якась цікава історія про те як я, чи мої герої готували щось смачненьке. Правда в тому, що цікавих історій

Свято та новини

Вітаю!

Насамперед хочеться привітати всіх з вчорашнім святом – Міжнародним днем читання електронної книги. На мою думку, для Букнету це актуально. 

Ну і новини – я все ще тут і я пишу, просто занадто повільно, щоб викладати

Третя глава.

Вітаю усіх. Нарешті закінчив роботу над третьою главою моєї книги ” Небо згасаючої реальності “. Якщо чесно, досі не віриться, що зайшов так далеко. Попрошу оцінити мою книгу. Дякую за увагу!

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"