Неочікувана мотивація! Підтримка!
![Неочікувана мотивація! Підтримка! Неочікувана мотивація! Підтримка!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1590681829_3913028.jpg)
Неочікувана мотивація! Підтримка!
Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити свій! Це спонукало мене й надалі обдумувати все в голові, а саме: як правильно й зрозуміло для кожно, написати!
Почнімо!
— — —
Маю питання до всіх читачів, письменників й письменниць.
1. Як ви мотивуєте себе, щоб продовжувати творити?
2. Хто спонукає, вас писати далі й допомагає в цій не кропіткій галузі Письменника?!
3. Можливо дехто шукає підтримку в Психологічних книгах?! Все тому, що в кругу сім’ї ніхто не розуміє ваше хоббі, а в когось вже і повноцінний заробіток!
4. Неочікувана підтримка, звідки її ніколи не очікуєш!
Ось про, це, я хочу з вами поговорити (питання 4). Про моє хоббі напочатку мого розвитку в написанні книг, ніхто з сім’ї незнав. Я починав писати ввечері до пізньої ночі й коли був вільний час на роботі. Але… Все відбулося не так, як мені хотілося. Звісно були моменти, що я залишав письменницьку діяльність надовго: більше року нічого не писав, хоч ідей для творів в голові було вдосталь. Все із-за коментаря від хейтера! Ніколи не звертайте на такі коментарі увагу!
Моє повернення відбулося досить спонтанно. Я випадково зайшов на сай Букнет й звісно почав переходити по категоріям книг, блогів, ознайомлюючись, що змінилося за рік. Мій розум зірвався! Побачивши що розпочався конкурс ПОТАЙСВІТ, я вирішив прийняти в ньому участь, бо це мій любимий жанр: містика/жахи. Незнаю чому, але я навіть і не роздумував писати в інших жанрах.
“Вітаю переможців конкурсу”
Повернемося до (питання 4)
Чи буває у вас таке, що ви хочете все кинути, видалити, спалити, забути про те, що колись почали писати, але в один момент, неочікувано приходить сповіщення на телефон… Так ви правильно зрозуміли! Телефон, саме він є моєю неочікуваною підтримкою. Точніше сповіщення від однієї програми: (Мабуть писати назву програми, я не буду, бо можуть дати бан на коментарі, але ви все-таки зрозумієте, що це за програма. Там будуть підказки!)
Кожна з картинок підтримала мене по своєму… Інколи, я задумувався, що невже мій телефон мене розумієте більше ніж… В самий скрутний час підтримував мене потрібними словами після яких, я відразу продовжував своє хоббі, свій розвиток.
— — —
Внизу буде прикріплено декілька картинок(штук 6). Якщо їх хтось не буде бачити, пишіть в коментарі.
Програму, назва якої є на кожній картинці вверху можна скачати і використовувати для мотиваційних сповіщень, навіть якщо у вас немає годинника!
1. Потрібно планувати!
2. Вміти домовитися!
3. Робити правильний вибір!
4. Не боятися діяти!
5. Продвигати вперед!
6. Зізнаватися собі!
Оригінал статті на Букнет: Неочікувана мотивація! Підтримка!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.