Незважаючи на війну, продовжую творити…
Незважаючи на війну, продовжую творити…
Лік часу уже давно втратив зміст. Цифри в нашому календарі змінються не по даті, а по кількості днів війни. Сьогодні вже двадцять сьомий… Двадцять сьомий день, відколи до нас прийшли небажані гості. Двадцять сьомий день втрат і руйнувань… Та, незважаючи на це, ми сильні! Саме зараз ми побачили наскільки незламний український народ. Попри біль і страх, у нас живе сила духу та нестримне бажання волі. Я не могла пропустити ці почуття крізь себе, тому вилила їх на папір. На моїй сторінці ви можете прочитати збірку поезій “Зовнішнє полум’я”. Кожен вірш пронизаний моєю біллю за нашу землю, злістю на російських окупантів, вдячністю нашим захисникам, надією на світле майбутнє нашої держави і безмежною любов’ю до України. Я вірю в нашу перемогу! Слава Україні! Мирного неба!
Оригінал статті на Букнет: Незважаючи на війну, продовжую творити…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.