Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Незалежні книгарні у Сполучених Штатах Америки продовжують кампанію проти монополії Amazon напередодні великого розпродажу Amazon Prime Days. Про це повідомили на сайті Американської асоціації книгорозповсюджувачів (ABA).

Впродовж 20-21 червня вітрини книжкових магазинів покрили картонними шпалерами, що нагадують коричневі коробки компанії Amazon. На них надрукували гасла “Amazon, залиш дистопію для Орвелла”, “Книжки, які радять реальні люди, а не моторошний алгоритм”. Крім того, біля книгарень розклали картонні коробки з символікою кампанії, а саме з хештегами #boxedout та #shopindie.

Таким чином вони намагаються привернути увагу людей на наслідки “зручних” покупок в Amazon: зростаючий вплив компанії на ринку негативно позначається на місцевих спільнотах – скороченням робочих місць і зменшенням податків для місцевої економіки. Згідно з дослідженням Prime Numbers, 28% всіх доходів від незалежних книжкових магазинів повертається в місцеву економіку – у порівнянні з 4% після покупок на Amazon.

У 2020 році незалежні книгарні Америки об’єдналися у маркетинговій кампанії проти гіганта онлайн-комерції Amazon, який проводить у червні промокампанію і розпродаж Amazon Prime Days. Слоганом рекламної кампанії став вислів “boxed out”, або “вигнані” – гра слів, яка символізує витіснення онлайн-гігантом приватних книжкових магазинів.

За статистикою, під час пандемії в США щотижня закривався як мінімум один книжковий магазин, тоді як загальні продажі книг в країні зростали з кожним днем. Американська асоціація книготорговців (American Booksellers Association, ABA) та організатор кампанії #BoxedOut вважає, що зростання продажів сталося насамперед коштом збільшення числа покупок на сайті Amazon.

“Незалежні підприємства по всій країні вносять різноманітність, характер і людяність в наші спільноти, і вони потребують нашої підтримки. Без них ми просто ще одна коричнева коробка”, – заявила генеральна директорка ABA Еллісон Гілл.

Тим часом понад 41 тисяча людей підписали інтернет-петиції про заборону мільярдеру Джефу Безосу повертатися на Землю після того, як він вирушить у космічний політ в липні.

Автори першої з них стверджують, що “мільярдери не повинні існувати ані на Землі, ані в космосі, але якщо вони вирішили полетіти, то хай там і лишаються”. Дану петицію підписали понад 23 тисячі осіб.

Оригінал статті на Читомо: Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Вінниці відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля»

У Вінницькому обласному художньому музеї відкрилася виставка народної ікони «Великодні обереги Поділля».

Про це музей повідомляє у фейсбуку, передає Укрінформ.

«Напередодні світлого Христова Воскр

Закон про мову зобов’яже місцеві друковані медіа виходити українською

З 16 липня для місцевих друкованих медіа набуває чинності 25 стаття закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», яка зобов’язує медіа мати версії держ

Лондонський книжковий ярмарок очолюватиме новий директор

Новим директором Лондонського книжкового ярмарку стане Адам Ріджвей. Про це Читомо повідомила заступниця виконавчого директора PR-компанії Midas Амелія Найт.
Раніше ярмарок очолював Гар

Українська фотокореспондентка стала переможницею World Press Photo

Всесвітньо відомий фотоконкурс World Press Photo оголосив світових лауреатів престижного конкурсу у 2024 році.

Як передає Укрінформ, список переможців опублікований на офіційному сайті конкурсу.

Оце кіно! Або як розповісти підліткам про кінематограф?

Ольга Бірзул. Твоя книга про кіно. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2024. — 164 с. / 14+
 
Не кожен, хто вважає себе кіноманом, здатен відрізнити фільми нової французької хвилі від ар

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"