Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Незалежні книгарні у Сполучених Штатах Америки продовжують кампанію проти монополії Amazon напередодні великого розпродажу Amazon Prime Days. Про це повідомили на сайті Американської асоціації книгорозповсюджувачів (ABA).

Впродовж 20-21 червня вітрини книжкових магазинів покрили картонними шпалерами, що нагадують коричневі коробки компанії Amazon. На них надрукували гасла “Amazon, залиш дистопію для Орвелла”, “Книжки, які радять реальні люди, а не моторошний алгоритм”. Крім того, біля книгарень розклали картонні коробки з символікою кампанії, а саме з хештегами #boxedout та #shopindie.

Таким чином вони намагаються привернути увагу людей на наслідки “зручних” покупок в Amazon: зростаючий вплив компанії на ринку негативно позначається на місцевих спільнотах – скороченням робочих місць і зменшенням податків для місцевої економіки. Згідно з дослідженням Prime Numbers, 28% всіх доходів від незалежних книжкових магазинів повертається в місцеву економіку – у порівнянні з 4% після покупок на Amazon.

У 2020 році незалежні книгарні Америки об’єдналися у маркетинговій кампанії проти гіганта онлайн-комерції Amazon, який проводить у червні промокампанію і розпродаж Amazon Prime Days. Слоганом рекламної кампанії став вислів “boxed out”, або “вигнані” – гра слів, яка символізує витіснення онлайн-гігантом приватних книжкових магазинів.

За статистикою, під час пандемії в США щотижня закривався як мінімум один книжковий магазин, тоді як загальні продажі книг в країні зростали з кожним днем. Американська асоціація книготорговців (American Booksellers Association, ABA) та організатор кампанії #BoxedOut вважає, що зростання продажів сталося насамперед коштом збільшення числа покупок на сайті Amazon.

“Незалежні підприємства по всій країні вносять різноманітність, характер і людяність в наші спільноти, і вони потребують нашої підтримки. Без них ми просто ще одна коричнева коробка”, – заявила генеральна директорка ABA Еллісон Гілл.

Тим часом понад 41 тисяча людей підписали інтернет-петиції про заборону мільярдеру Джефу Безосу повертатися на Землю після того, як він вирушить у космічний політ в липні.

Автори першої з них стверджують, що “мільярдери не повинні існувати ані на Землі, ані в космосі, але якщо вони вирішили полетіти, то хай там і лишаються”. Дану петицію підписали понад 23 тисячі осіб.

Оригінал статті на Читомо: Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"