Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Незалежні книгарні у Сполучених Штатах Америки продовжують кампанію проти монополії Amazon напередодні великого розпродажу Amazon Prime Days. Про це повідомили на сайті Американської асоціації книгорозповсюджувачів (ABA).

Впродовж 20-21 червня вітрини книжкових магазинів покрили картонними шпалерами, що нагадують коричневі коробки компанії Amazon. На них надрукували гасла “Amazon, залиш дистопію для Орвелла”, “Книжки, які радять реальні люди, а не моторошний алгоритм”. Крім того, біля книгарень розклали картонні коробки з символікою кампанії, а саме з хештегами #boxedout та #shopindie.

Таким чином вони намагаються привернути увагу людей на наслідки “зручних” покупок в Amazon: зростаючий вплив компанії на ринку негативно позначається на місцевих спільнотах – скороченням робочих місць і зменшенням податків для місцевої економіки. Згідно з дослідженням Prime Numbers, 28% всіх доходів від незалежних книжкових магазинів повертається в місцеву економіку – у порівнянні з 4% після покупок на Amazon.

У 2020 році незалежні книгарні Америки об’єдналися у маркетинговій кампанії проти гіганта онлайн-комерції Amazon, який проводить у червні промокампанію і розпродаж Amazon Prime Days. Слоганом рекламної кампанії став вислів “boxed out”, або “вигнані” – гра слів, яка символізує витіснення онлайн-гігантом приватних книжкових магазинів.

За статистикою, під час пандемії в США щотижня закривався як мінімум один книжковий магазин, тоді як загальні продажі книг в країні зростали з кожним днем. Американська асоціація книготорговців (American Booksellers Association, ABA) та організатор кампанії #BoxedOut вважає, що зростання продажів сталося насамперед коштом збільшення числа покупок на сайті Amazon.

“Незалежні підприємства по всій країні вносять різноманітність, характер і людяність в наші спільноти, і вони потребують нашої підтримки. Без них ми просто ще одна коричнева коробка”, – заявила генеральна директорка ABA Еллісон Гілл.

Тим часом понад 41 тисяча людей підписали інтернет-петиції про заборону мільярдеру Джефу Безосу повертатися на Землю після того, як він вирушить у космічний політ в липні.

Автори першої з них стверджують, що “мільярдери не повинні існувати ані на Землі, ані в космосі, але якщо вони вирішили полетіти, то хай там і лишаються”. Дану петицію підписали понад 23 тисячі осіб.

Оригінал статті на Читомо: Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка і спекотний бонус!

Друзі!

У збірці “Доторкнись” з’явився новий розділ, під назвою “Вперше”. Це більш відверта версія однієї зі сцен книги “Хороша дівчинка для циніка” .

А ще, тільки 30.09 на книгу “Хороша дівчинка для циніка”

Лсти кохання зі Знижкою!

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

ЗНИЖКА 20%

«ЛИСТ НА РІЗДВО»

(книга без вікового обмеження)

Це найніжніша історія кохання, сповнена тепла, затишку та добра. Кохання, віра, мрії, сім’я та дива, які ми робимо своїми

Маленьке свято, трішки подарунків!

Слава Україні:)

 

Може ви пам’ятаєте ще з минулого року маленьку традицію “коли в мами свято мама, дарує подарунки”.

В мене сьогодні маленьке свято, тож я не могла залишити свою літродину без подарунків.

Насамперед

Валерія Богуславська. «Московським жінкам»

(і чоловікам)             Москва чи Моква? – Болото!Недаремно – Болотна площа,Мізки вам недарма полощуть,Ніби всі ви – дружини Лота; Ніби варто лиш озирнутись,Як ведуть на убій чоловіка,Щоб на стовп сол

Марафон НІ Дня Без Проди

Сьогодні вирішила поставити перед собою амбітну задачку:

До завершення книги 11 ГОДИН ПІД ЗЕМЛЕЮ планую кожен день без перерви на вихідні викладати продочки. Це щось типу особистого виклику, але читачам думаю також сподобається

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"