Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Незалежні книгарні у Сполучених Штатах Америки продовжують кампанію проти монополії Amazon напередодні великого розпродажу Amazon Prime Days. Про це повідомили на сайті Американської асоціації книгорозповсюджувачів (ABA).

Впродовж 20-21 червня вітрини книжкових магазинів покрили картонними шпалерами, що нагадують коричневі коробки компанії Amazon. На них надрукували гасла “Amazon, залиш дистопію для Орвелла”, “Книжки, які радять реальні люди, а не моторошний алгоритм”. Крім того, біля книгарень розклали картонні коробки з символікою кампанії, а саме з хештегами #boxedout та #shopindie.

Таким чином вони намагаються привернути увагу людей на наслідки “зручних” покупок в Amazon: зростаючий вплив компанії на ринку негативно позначається на місцевих спільнотах – скороченням робочих місць і зменшенням податків для місцевої економіки. Згідно з дослідженням Prime Numbers, 28% всіх доходів від незалежних книжкових магазинів повертається в місцеву економіку – у порівнянні з 4% після покупок на Amazon.

У 2020 році незалежні книгарні Америки об’єдналися у маркетинговій кампанії проти гіганта онлайн-комерції Amazon, який проводить у червні промокампанію і розпродаж Amazon Prime Days. Слоганом рекламної кампанії став вислів “boxed out”, або “вигнані” – гра слів, яка символізує витіснення онлайн-гігантом приватних книжкових магазинів.

За статистикою, під час пандемії в США щотижня закривався як мінімум один книжковий магазин, тоді як загальні продажі книг в країні зростали з кожним днем. Американська асоціація книготорговців (American Booksellers Association, ABA) та організатор кампанії #BoxedOut вважає, що зростання продажів сталося насамперед коштом збільшення числа покупок на сайті Amazon.

“Незалежні підприємства по всій країні вносять різноманітність, характер і людяність в наші спільноти, і вони потребують нашої підтримки. Без них ми просто ще одна коричнева коробка”, – заявила генеральна директорка ABA Еллісон Гілл.

Тим часом понад 41 тисяча людей підписали інтернет-петиції про заборону мільярдеру Джефу Безосу повертатися на Землю після того, як він вирушить у космічний політ в липні.

Автори першої з них стверджують, що “мільярдери не повинні існувати ані на Землі, ані в космосі, але якщо вони вирішили полетіти, то хай там і лишаються”. Дану петицію підписали понад 23 тисячі осіб.

Оригінал статті на Читомо: Незалежні книгарні США продовжують боротьбу проти монополії Amazon

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"