“Незабудка” і знижки

“Незабудка” і знижки

“Незабудка” і знижки

Привіт, мої любі читачки!

“ВІРНИЙ СОБІ”

А ще до вашої уваги уривок з нової глави з книги, над якою я зараз працюю:

“НЕЗАБУДКА”

— Не знаю, як ти, а я дуже чекаю вихідних, — змовницьким голосом каже Давид і в його очах починають стрибати бісики. Він стишує голос: — Нарешті я зможу зробити з тобою те, про що думаю останні дні.

Мої щоки вмить спалахують. Брудні думки та всілякі непристойності лізуть в голову. Серце прискорюється, а по шкірі біжать мурашки. Ой, леле! Чому ж це так сексуально? Опускаю очі, ховаючи свою сором’язливість.

— І що це? — боязко питаюся.

Давид нахиляється ближче, а в мене аж подих перехоплює. Шепоче на вухо:

— Змушу тебе відпочити.

Витріщаю на нього очі. А він не стримується і сміється вголос.

— Ах, ти! — починаю бити його кулачками в плече і теж сміюсь.

Давид у відповідь лоскоче мене, а я заливаюся сміхом. Хочу відбитися, але він прудкіший за мене. Однією рукою ловить мої зап’ястки і легко вкладає на спину. Заводить руки за голову і нависає наді мною. Ми обидвоє важко дихаємо після жартівливої сутички.

— Ти попалась, Незабудко, — дивиться на мене. Блакитні очі палають.

Якусь секунду ми дивимося одне на одного, а потім Давид схиляється до мене і цілує. Спочатку ніжно, наче пробує на смак. Його губи лагідно захоплюють мої і я віддаюсь цій солодкій насолоді. Заплющую очі і дозволяю собі отримати задоволення. Він вже не тримає мене за руки і я обіймаю його міцну шию, запускаю пальці в пшеничне волосся, стискаю його в кулачки. Пристрасть наростає і ось ми вже в її полоні, несамовито цілуємося, наші язики танцюють полум’яний танець, а серця вибивають чечітку. Боже, як приємно! Давид вміє цілуватися і мені не хочеться, щоб він зупинявся.

Крім того, сьогодні багато цікавих книг теж продаються зі знижкою:

Проти долі. Зустрітись знову  Ерін Кас

Джентельмен її невдачі Ольга Сова

Зламані Стефанія Лін

Саме той Харламова Анна

Служниця Мар’яна Доля і Холод Влада

Та єдина, яку він шукав Юліанна Бойлук

Бажаю всім спокійної і тихої неділі!

Бережіть себе!

Оригінал статті на Букнет: “Незабудка” і знижки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Міфи Украіни. Короткий огляд. Богиня Мара

Доброго ранку, любі читачі. Сьогодні у нас дуже особлива богиня.

Мара

Богиня зла, темної ночі, ворожнечі, нічних жахів, смерті.

Несе людям чвари, брехню та хвороби.

Вона – володарка Підземного Світу – Наві, тому

Instagram відновив сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Instagram повернув доступ до сторінки Асоціації родин захисників «Азовсталі» через добу після блокування. Про це повідомила представниця асоціації родин захисників Ганна Науменко.
З кіл

TikTok просуває російський контент попри власну заборону

У TikTok з’являється новий контент для російських користувачів попри заборону самої соцмережі. Про це повідомляють у звіті некомерційної організації Tracking Exposed.
Згідно з політикою

В Ужгороді відкриють ювілейну виставку картин до 75-річчя художника Шандора Балога

Відкриття виставки відбудеться 12 серпня о 15:00 у Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту.

Шандор Балог народився 13 серпня 1947 року в селі Великі Геївці. У 1965 році закінчив

Українські юристи закликали Зеленського підписати закон про заборону імпорту російських книжок

Українські правники закликали президента України підписати закон 2309-ІХ, що забороняє імпорт книжок з росії та білорусі та передбачає, що в Україні книжки видаватимуть в перекладі укра

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"