Невідомі рукописи сестер Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s

Невідомі рукописи сестер Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s

Бібліотеку родини Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s. Вона містить не лише унікальні рукописи сестер-письменниць, але й артефакти світової літератури. Про це повідомляє видання The New-York Times.

Колекцію рукописів ще у ХІХ столітті придбали у родини Бронте вікторіанські промисловці Хонресфілд, але довгий час їхня бібліотека була недоступною для широкої аудиторії. Вона містить понад 500 рукописів, листів, рідкісних перших видань та інших артефактів канонічних авторів, зокрема твори Вальтера Скотта Ройта та Роберта Бернса.

Найбільша увага колекціонерів, звісно, прикута до рукопису віршів Емілі Бронте, який її сестра Шарлотта редагувала олівцем. За оцінками, його планують продати за суму від 1,3 до 1,8 мільйона доларів.

На аукціоні також виставлять сімейні листи, перші видання книжок та інші реліквії, які дають змогу відчути, яким було життя в будинку Бронте.

Габріель Хітон, фахівець Sotheby’s з англійської літератури та історичних рукописів, назвав бібліотеку Хонресфілдів найкращою, яку він бачив за останні 20 років, а набутки Бронте унікальними для свого покоління.

“Життя цих сестер просто надзвичайне. Погляд на рукописи повертає вас до того неймовірного моменту, коли ці брати і сестри писали в приміщенні”, — сказав він під час відеоінтерв’ю.

Аукціон відбудеться у липні, але спочатку бібліотеку представлять для публічного ознайомлення в Лондоні та Единбурзі.

Оригінал статті на Читомо: Невідомі рукописи сестер Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Щодо Спартака Субботи відкрили кримінальне провадження

Шевченківське управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві проводить досудове розслідування щодо факту можливих протиправних дій з боку блогера, автора книжки «П

Визначений лавреат Всеукраїнської літературної премії імені Романа Гамади

25 вересня, напередодні 64-ої річниці від дня народження українського письменника, сходознавця і перекладача Романа Гамади у залі Інституту Франкознавства Львівського Національного університету імені

Читомо серед 25 українських медіа, що пройшли перевірку на прозорість і достовірність новин

25 українських новинних медіа, серед яких Читомо, отримали рейтинг від NewsGuard. Про це повідомляє Ініціатива журналістської довіри (JTI).
 
Основна мета програми — перевірити, чи відп

Премія Читомо: результати технічного відбору

25 вересня Премія Читомо оголосила результати технічного відбору. Премія Читомо — це відзнака за видатні досягнення дієвців українського книговидання та літературної сфери, започаткован

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"