Невідомі рукописи сестер Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s

Невідомі рукописи сестер Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s

Бібліотеку родини Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s. Вона містить не лише унікальні рукописи сестер-письменниць, але й артефакти світової літератури. Про це повідомляє видання The New-York Times.

Колекцію рукописів ще у ХІХ столітті придбали у родини Бронте вікторіанські промисловці Хонресфілд, але довгий час їхня бібліотека була недоступною для широкої аудиторії. Вона містить понад 500 рукописів, листів, рідкісних перших видань та інших артефактів канонічних авторів, зокрема твори Вальтера Скотта Ройта та Роберта Бернса.

Найбільша увага колекціонерів, звісно, прикута до рукопису віршів Емілі Бронте, який її сестра Шарлотта редагувала олівцем. За оцінками, його планують продати за суму від 1,3 до 1,8 мільйона доларів.

На аукціоні також виставлять сімейні листи, перші видання книжок та інші реліквії, які дають змогу відчути, яким було життя в будинку Бронте.

Габріель Хітон, фахівець Sotheby’s з англійської літератури та історичних рукописів, назвав бібліотеку Хонресфілдів найкращою, яку він бачив за останні 20 років, а набутки Бронте унікальними для свого покоління.

“Життя цих сестер просто надзвичайне. Погляд на рукописи повертає вас до того неймовірного моменту, коли ці брати і сестри писали в приміщенні”, — сказав він під час відеоінтерв’ю.

Аукціон відбудеться у липні, але спочатку бібліотеку представлять для публічного ознайомлення в Лондоні та Единбурзі.

Оригінал статті на Читомо: Невідомі рукописи сестер Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"