Невідомі рукописи сестер Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s

Невідомі рукописи сестер Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s

Бібліотеку родини Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s. Вона містить не лише унікальні рукописи сестер-письменниць, але й артефакти світової літератури. Про це повідомляє видання The New-York Times.

Колекцію рукописів ще у ХІХ столітті придбали у родини Бронте вікторіанські промисловці Хонресфілд, але довгий час їхня бібліотека була недоступною для широкої аудиторії. Вона містить понад 500 рукописів, листів, рідкісних перших видань та інших артефактів канонічних авторів, зокрема твори Вальтера Скотта Ройта та Роберта Бернса.

Найбільша увага колекціонерів, звісно, прикута до рукопису віршів Емілі Бронте, який її сестра Шарлотта редагувала олівцем. За оцінками, його планують продати за суму від 1,3 до 1,8 мільйона доларів.

На аукціоні також виставлять сімейні листи, перші видання книжок та інші реліквії, які дають змогу відчути, яким було життя в будинку Бронте.

Габріель Хітон, фахівець Sotheby’s з англійської літератури та історичних рукописів, назвав бібліотеку Хонресфілдів найкращою, яку він бачив за останні 20 років, а набутки Бронте унікальними для свого покоління.

“Життя цих сестер просто надзвичайне. Погляд на рукописи повертає вас до того неймовірного моменту, коли ці брати і сестри писали в приміщенні”, — сказав він під час відеоінтерв’ю.

Аукціон відбудеться у липні, але спочатку бібліотеку представлять для публічного ознайомлення в Лондоні та Единбурзі.

Оригінал статті на Читомо: Невідомі рукописи сестер Бронте продадуть на аукціоні Sotheby’s

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"