Невідомий!

Невідомий!

Невідомий!

Уривок:

Я стояв посередині вулиці на проїжджій частині. Звісно на мене всі дивилися. Це мені й було потрібно. Можливо хтось упізнає моє обличчя яке бачили тієї ночі. Якщо й насправді мене бачили?!

 

Всі дивилися не розуміючи, що за навіжений стоїть й дивиться довкола на кожного з них. Ніхто не наважився підійти до мене й відтягнути на обочину. Всі мовчки спостерігали, за моїм життя яке в будь-який момент могло закінчитися.

 

Автомобілі повільно й обережно оминали мене, й гучно сигналом натякали, щоб, я зійшов з дороги. Але ніхто не зупинився, ніхто не підійшов. Всі мовчки дивилися на моє, мабуть, жалюгідне життя.

 

Я вдихнув глибоко повітря в легені й закрив очі насолоджуючись моментом свого існування, допоки знову не почув гучне гудіння й гальмування коліс автомобіля, а можливо й не гальмування! 

 

Мої думки відразу розлетілися. Я перелякано відкрив очі й, все що мені вдалося побачити — це червоного кольору капот автомобіля, який влетів на моє тіло.

 

Сильний удар відкинув мене на декілька метрів. Я лежав нерухомо, але чітко чув слова натовпу, який, мабуть, зібрався навколо мого тіла. Всі хотіли допомогти мені, але ніхто так і не насмілився зробити хоч крок до мого тіла. 

 

Потім, я відчув, як хтось вхопив мене за груди й почав трусити мною. Потім в мою голову влетіло дещо важке й сильно вдарило, потім знову і знову. Я чув крики людей, або людини, яка зверталася до мене:

 

– Ти відчуєш біль, яку відчував я?!

 

Хто, це був? Чому він бив мене? Чому наїхав на мене автомобілем? 

 

— — —

 

11.11.2019. Останні нотатки

 

Оригінал статті на Букнет: Невідомий!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Склали перелік письменників і перекладачів, загиблих через російсько-українську війну

Письменниця, парамедикиня добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри» Олена Герасим’юк уклала список письменників та перекладачів, які загинули або померли через війну росії проти

У мережі стверджують, що в росії перевидадуть книжку української письменниці Наталії Щерби

Як повідомила на своїй фейсбук-сторінці письменниця Оля Русіна, російський книжковий блог анонсував перевидання серії «Часодії» української підліткової фентезі-письменниці Наталії Щерби

НАДРУКОВАНЕ ЧИСЛО 11 (355, листопад 2023) «УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРНОЇ ГАЗЕТИ»

Мотто номера: «ГАРАНТІЯ МИРУ: ЗАКОПАТИ СОКИРУ ВІЙНИ РАЗОМ З ВОРОГОМ» (Станіслав Єжи ЛЄЦ)З матеріалами газети можна ознайомитися на сайті litgazeta.com.uaПередплатіть «Українську літературну газету» на 2

У Києві презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби»

У столиці презентували інформаційний курс «ГУЛАГ. Історія боротьби», в рамках якого показали короткометражний документальний фільм про історії ув’язнених людей, які попри все не припиняли боротьбу та пі

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряни

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"