Невідомий!

Невідомий!

Невідомий!

Уривок:

Я стояв посередині вулиці на проїжджій частині. Звісно на мене всі дивилися. Це мені й було потрібно. Можливо хтось упізнає моє обличчя яке бачили тієї ночі. Якщо й насправді мене бачили?!

 

Всі дивилися не розуміючи, що за навіжений стоїть й дивиться довкола на кожного з них. Ніхто не наважився підійти до мене й відтягнути на обочину. Всі мовчки спостерігали, за моїм життя яке в будь-який момент могло закінчитися.

 

Автомобілі повільно й обережно оминали мене, й гучно сигналом натякали, щоб, я зійшов з дороги. Але ніхто не зупинився, ніхто не підійшов. Всі мовчки дивилися на моє, мабуть, жалюгідне життя.

 

Я вдихнув глибоко повітря в легені й закрив очі насолоджуючись моментом свого існування, допоки знову не почув гучне гудіння й гальмування коліс автомобіля, а можливо й не гальмування! 

 

Мої думки відразу розлетілися. Я перелякано відкрив очі й, все що мені вдалося побачити — це червоного кольору капот автомобіля, який влетів на моє тіло.

 

Сильний удар відкинув мене на декілька метрів. Я лежав нерухомо, але чітко чув слова натовпу, який, мабуть, зібрався навколо мого тіла. Всі хотіли допомогти мені, але ніхто так і не насмілився зробити хоч крок до мого тіла. 

 

Потім, я відчув, як хтось вхопив мене за груди й почав трусити мною. Потім в мою голову влетіло дещо важке й сильно вдарило, потім знову і знову. Я чув крики людей, або людини, яка зверталася до мене:

 

– Ти відчуєш біль, яку відчував я?!

 

Хто, це був? Чому він бив мене? Чому наїхав на мене автомобілем? 

 

— — —

 

11.11.2019. Останні нотатки

 

Оригінал статті на Букнет: Невідомий!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"