Невідомий!

Невідомий!

Невідомий!

Уривок:

Я стояв посередині вулиці на проїжджій частині. Звісно на мене всі дивилися. Це мені й було потрібно. Можливо хтось упізнає моє обличчя яке бачили тієї ночі. Якщо й насправді мене бачили?!

 

Всі дивилися не розуміючи, що за навіжений стоїть й дивиться довкола на кожного з них. Ніхто не наважився підійти до мене й відтягнути на обочину. Всі мовчки спостерігали, за моїм життя яке в будь-який момент могло закінчитися.

 

Автомобілі повільно й обережно оминали мене, й гучно сигналом натякали, щоб, я зійшов з дороги. Але ніхто не зупинився, ніхто не підійшов. Всі мовчки дивилися на моє, мабуть, жалюгідне життя.

 

Я вдихнув глибоко повітря в легені й закрив очі насолоджуючись моментом свого існування, допоки знову не почув гучне гудіння й гальмування коліс автомобіля, а можливо й не гальмування! 

 

Мої думки відразу розлетілися. Я перелякано відкрив очі й, все що мені вдалося побачити — це червоного кольору капот автомобіля, який влетів на моє тіло.

 

Сильний удар відкинув мене на декілька метрів. Я лежав нерухомо, але чітко чув слова натовпу, який, мабуть, зібрався навколо мого тіла. Всі хотіли допомогти мені, але ніхто так і не насмілився зробити хоч крок до мого тіла. 

 

Потім, я відчув, як хтось вхопив мене за груди й почав трусити мною. Потім в мою голову влетіло дещо важке й сильно вдарило, потім знову і знову. Я чув крики людей, або людини, яка зверталася до мене:

 

– Ти відчуєш біль, яку відчував я?!

 

Хто, це був? Чому він бив мене? Чому наїхав на мене автомобілем? 

 

— — —

 

11.11.2019. Останні нотатки

 

Оригінал статті на Букнет: Невідомий!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Одеса, Івано-Франківськ, Дніпро, Вінниця й Чернівці — які нові книгарні можна відвідати не в столиці

В Україні відкрилися нові книгарні: «Книгарня Є» у Вінниці й Івано-Франківську, книгарні-кав’ярні Старого Лева в Івано-Франківську й Одесі, «Вперта коза» у Дніпрі, «Книгарня артефактів»

Видавці й книгорозповсюджувачі: Піратство не зменшилось

Під час публічного обговорення підсектора книговидання та книгорозповсюдження, що організував проєкт RES-POL спільно з Українським інститутом книги, розгорнулася дискусія щодо піратства

Фільм Ірини Цілик «Я і Фелікс» — відтепер на стримінгових сервісах

Фільм «Я і Фелікс» режисерки Ірини Цілик вийшов в онлайн прокат на стримінгових сервісах Netflix, Megogo, Sweet.TV і Київстар ТБ. Про це повідомила режисерка фільму на своїй фейсбук-сто

Після ракетної атаки по Харкову кількість замовлень у Vivat зросла вчетверо

Після оголошення про підтримку харківського видавництва Vivat, чиї книжки були знищені під час російської ракетної атаки на друкарню Factor Druk, українці вчетверо збільшили зам

Книжки Катерини Міхаліциної і Сашка Дерманського переклали словацькою і англійською

У Словаччині вийшла друком книжка Катерини Міхаліциної з ілюстраціями Грасі Олійко «Яків та мокрий вечір». Про це письменниця повідомила на своїй фейсбук-сторінці.
У Словаччині книжка в

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"