Невже це сталося?!
![Невже це сталося?! Невже це сталося?!](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1630173659_2233425.jpg)
Невже це сталося?!
Вітаю любі читачі і автори сайту Букнет!
Виявилось, що у мене сьогодні особлива дата. Рівно рік тому я опублікувала перший розділ книги “Шенборн”. Це перша моя книга написана до кінця. До цього були намагання написати щось такого об’єму, але спроби були невдалі. Завдяки мотивації і конкурсу “Кохання не купити” я це зробила. До цього писала зазвичай оповідання і вірші. Досі не можу повірити, що я здійснила свою мрію.
Я мріяла просто дописувати усе почате.
От думаю, що змінилося від часу написання першої книги до сьогодні і знаєте – нічого. Цей рік для мене був важким, бо в реальності було багато життєвих змін і ще ця популярна хвороба підкосила настільки, що не могла зібрати думки до купи аби написати бодай щось.
Тепер же маю багато планів. Зараз завершую роботу над книгою “Дівчина з полонини” і вже працюю над наступним твором. Тому підписуйтесь, аби не пропустити новинки.
“Я йшла по мокрій алеї, залитій світлом місяця, а зусібіч на мене дивилися різні постаті. У декого очі були заплющеними, у декого – їх зовсім не було. Лише ті, що на подвійному камені, дивилися повз мене. Я більше не боялася. Вони прийняли мене за свою. Повертаючись у сквер з мертвими скульптурами, я знала, що тут з самої землі вириваю своє щастя”.
На цьому зупинимось, бо далі читати буде нецікаво. Лише варто зазначити: історія життя графства Шенборн вісімнадцятого століття переплітається з теперішнім. Головна героїня Софія прагне отримати насолоду від життя і віднайти своє щастя. Та чи зможе вона визначитися, що для неї є справжнє щастя, коли постане вибір: влада і визнання чи щире і чисте кохання?
Читати книгу “Шенборн”
Дякую всім за увагу! Пішла святкувати!
Оригінал статті на Букнет: Невже це сталося?!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.