Невже рік минув?
![Невже рік минув? Невже рік минув?](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1622882593_5674101.jpg)
Невже рік минув?
Доброго вечора! Здається, нещодавно я зареєструвалася на цьому порталі.
А, виявляється, вже рік пройшов.
Що хочеться відзначити за цей час? Атмосфера тут дуже дружна, що не може не радувати. Багато цікавих конкурсів, в яких намагаюся брати участь. Шкода, активу замало, але, сподіваюся, це незабаром вирішиться в кращу сторону.
Найближчим часом планую закінчити роботу над Історіями маєтку Вольфів. Та почати викладати любовно-фантастичний роман.
Хотілося б поцікавитися у колег, як часто Ви використовуєте рекламу своїх творів на інших ресурсах? Та чи вважаєте, що у любовних романів більше перспектив, ніж у фентезі?
Всім гарного вечора!
Оригінал статті на Букнет: Невже рік минув?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.