Невеличкий ювілей)
![Невеличкий ювілей) Невеличкий ювілей)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1630080611_7517242.jpg)
Невеличкий ювілей)
Всім привіт) А сьогодні в мене приємна новина – вийшла новинка “Голос мого серця. Минуле” і це моя 20 книга, якщо вірити показнику на сторінці (взагалі 21, враховуючи “Поєднані танцем”).
А зараз у нас анотація)
Він припхався на нашу репетицію. Я його прогнала. Що ж зробив цей нахаба? Ну звісно, що прийшов знову. І уявіть собі, через кілька місяців я ношу обручку на безіменному пальці. Здавалося б, безхмарна історія, правда? Але все було набагато складніше.
Ласкаво прошу на сторінки книги) До речі, тут буде своя ізюминка у стилі моїх улюблених серіалів) Яка? Зазирніть до книги і побачите))))
Оригінал статті на Букнет: Невеличкий ювілей)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.