Невеличке оновлення!!!

Невеличке оновлення!!!

Невеличке оновлення!!!

ПРОДОВЖЕННЯ ТВОРУ:

Вже чекають на вас!

———

УРИВОК:

 

Дмитро оглянувся повільно в сторони, потім витягнув руку наперед показуючи на одну з дівчат, яка стояла неподалік від нас. Промовив.

– Мені подобається ось та. З рудими волосами.

– Гарний вибір. Молодець. Ти швидко розумієш, що до чого. 

Я стягнув рюкзак з плеча, опустив його на землю. Дмитро не помітив цього.

– Ти хотів би вперше відчути з нею ту насолоду, тепло її тіла, її ніжність на собі, позбавити себе страждання?

– Так.

Я підійшов до нього ближче, поставив свою руку на його ліве плече.

– Тоді ходімо. Познайомимося.

– Невже, — він знову усміхнувся. – Ти знаєш її. Як, це могло настільки збігтися? Це немов лотерея! Я вибрав дівчину, а ти її знаєш. Ти тепер не обманюєш мене?

– Навіщо мені, це робити! Немає ніякого сенсу в цьому. Я розумію тебе і те, що ти тепер відчуваєш. Нам потрібно лише вийти на пляж, підійти до неї ближче і сказати “Привіт”. А ти привітаєшся до неї на ім’я.

– Як її звати?

———

Почати читати…

Оригінал статті на Букнет: Невеличке оновлення!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"