“Невдача спіткала радянську спортсменку”

“Невдача спіткала радянську спортсменку”

“Невдача спіткала радянську спортсменку”

Сьогодні о 20°° у “Сльози короля, усмішка королеви”

  — Що? Я його пальцем не торкнулась!

  Капітан подивився на Леко.

  — Так, капітане, це правда! — підтвердив той мої слова. — Пан просто злякався і сам впав.

  А ось це вже зайва інформація!

 — І чого ж це він злякався?

  Леко не встиг відповісти. Товстуна таки вдалося поставити на ноги й він, дивлячись на мене, закричав ніби блаженний:

  — Ти!!! Чокнута сучка! Якого біса! Хто, взагалі, дозволив пустити її сюди?! Її треба тримати в клітці, якомога далі від нормальних людей! Ой, йой! Та не чіпайте мене! — це він своєму слузі та торговцю, які намагалися йому допомогти. Він стогнав, сопів і чортихався. Судячи з усього, кожен рух давався йому важко.

  До капітана підійшли кілька торговців і майже ввічливо попросили забрати свою чумну підопічну й покинути їхній намет. А краще й ринок зовсім. А то й Меріду.

  Капітан мовчки підійшов до мене і зняв з мене ланцюги. Всі навколо відсахнулися, ніби я дійсно не при собі й зараз почну трощити тут все підряд, бити та вбивати всіх без розбору. Потім взяв мене за лікоть і повів геть.

  Люди розступалися, поступаючись нам дорогою. За нашими спинами все ще голосно стогнав боягузливий товстун і стурбовано перемовлялися торговці. Я помітила, що “дочка дакійського правителя” перестала плакати й здивовано дивилася на мене. Я посміхнулася їй і подумала: “Все ж добре, що вдалося поспати. Я коли не висплюся взагалі звірію.”

Читаємо ТУТ.

Дякую усім, хто мене читає!

Гарного дня та успіхів у починаннях усім добрим людям!

Оригінал статті на Букнет: “Невдача спіткала радянську спортсменку”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"