“Невдача спіткала радянську спортсменку”

“Невдача спіткала радянську спортсменку”

“Невдача спіткала радянську спортсменку”

Сьогодні о 20°° у “Сльози короля, усмішка королеви”

  — Що? Я його пальцем не торкнулась!

  Капітан подивився на Леко.

  — Так, капітане, це правда! — підтвердив той мої слова. — Пан просто злякався і сам впав.

  А ось це вже зайва інформація!

 — І чого ж це він злякався?

  Леко не встиг відповісти. Товстуна таки вдалося поставити на ноги й він, дивлячись на мене, закричав ніби блаженний:

  — Ти!!! Чокнута сучка! Якого біса! Хто, взагалі, дозволив пустити її сюди?! Її треба тримати в клітці, якомога далі від нормальних людей! Ой, йой! Та не чіпайте мене! — це він своєму слузі та торговцю, які намагалися йому допомогти. Він стогнав, сопів і чортихався. Судячи з усього, кожен рух давався йому важко.

  До капітана підійшли кілька торговців і майже ввічливо попросили забрати свою чумну підопічну й покинути їхній намет. А краще й ринок зовсім. А то й Меріду.

  Капітан мовчки підійшов до мене і зняв з мене ланцюги. Всі навколо відсахнулися, ніби я дійсно не при собі й зараз почну трощити тут все підряд, бити та вбивати всіх без розбору. Потім взяв мене за лікоть і повів геть.

  Люди розступалися, поступаючись нам дорогою. За нашими спинами все ще голосно стогнав боягузливий товстун і стурбовано перемовлялися торговці. Я помітила, що “дочка дакійського правителя” перестала плакати й здивовано дивилася на мене. Я посміхнулася їй і подумала: “Все ж добре, що вдалося поспати. Я коли не висплюся взагалі звірію.”

Читаємо ТУТ.

Дякую усім, хто мене читає!

Гарного дня та успіхів у починаннях усім добрим людям!

Оригінал статті на Букнет: “Невдача спіткала радянську спортсменку”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"