На Netflix стали доступними українською дві екранізації романів

На Netflix стали доступними українською дві екранізації романів

Інтерфейс та частина контенту стрімінгового відеосервісу Netflix стали доступними українською мовою. Про це йдеться на українській фейсбук-сторінці сервісу.

Серед продубльованих українською мовою фільмів та серіалів доступні дві екранізації, а саме «Ферзевий гамбіт» і «Бріджертони». Озвучуванням серіалів займалася студія «Postmodern Production».

 

«Ферзевий гамбіт» − екранізація однойменного роману Волтера Тевіса (вперше опублікованого 1983 року). Серіал розповідає історію гросмейстерки Елізабет Гармон, яка намагається стати найвеличнішою шахісткою світу і водночас бореться з емоційними проблемами, а також із наркотичною та алкогольною залежностями. Мінісеріал назвали на честь шахового дебюту. Події серіалу відбуваються у 1950–60 роках.

 

Прем’єра «Ферзевого гамбіту» відбулась у жовтні минулого року, він став найпопулярнішим мінісеріалом на Netflix, за перші чотири тижні його подивилися 62 млн глядачів. Серіалу також приписують відновлення суспільного інтересу до шахів.

 

«Бріджертони» − екранізація серії романів сучасної американської письменниці Джулії Квін. Дія серіалу відбувається в Лондоні початку ХІХ століття. Головні герої − родина Бріджертонів, які починають своє життя у вищому суспільстві. Їхня мета − видати заміж старшу доньку Дафну.

 

Прем’єра серіалу відбулась на Netflix у грудні минулого року.



Крім того, на українському ютуб-каналі Netflix виклали трейлер з українськими субтитрами другого сезону серіалу «Відьмак» − екранізації творів польського письменника Анжея Сапковського. Прем’єру сезону запланували на 17 грудня.

Нагадаємо, у січні на Netflix вийшов українською повнометражний фільм «Смертельна зона».

 

Оригінал статті на Suspilne: На Netflix стали доступними українською дві екранізації романів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"