На Netflix вийшла екранізація «Сто років самотності» Маркеса

На Netflix вийшла екранізація «Сто років самотності» Маркеса

У грудні 2024 року на стримінговій платформі Netflix вийшов серіал «Сто років самотності», який є першою екранізацію однойменного роману Ґабрієля Ґарсія Маркеса.

У ньому ідеться про родину в Макондо, вигаданому колумбійському містечку, заснованому їхнім патріархом Хосе-Аркадіо Буендіа. 16-серійний магічно-реалістичний серіал від Netflix висвітлює життя кількох поколінь родини, на яку вплинули кохання, війна і прокляття.

Авторами сценарію стали Хосе Рівера, Наталія Санта, Каміла Брюгес, Марія Каміла Аріас і Альбатрос Гонсалес, а співрежисерами — Алекс Гарсіа Лопес і Лаура Мора.

 

Сини Габріеля Гарсіа Маркеса — Родріго Гарсія та Гонсало Гарсія Барча — є виконавчими продюсерами серіалу. Стрічку знімали в Колумбії. Стримінг Netflix заявив, що це «один із найамбітніших проєктів у Латинській Америці на сьогодні, втілений у життя найталановитішими митцями з Колумбії та усієї Латинської Америки».

 

Клаудіо Катаньйо зіграв роль полковника Ауреліано Буендіа, Херонімо Барон — молодого Ауреліано Буендіа, Марко Гонсалес — Хосе-Аркадіо Буендіа, Леонардо Сото — сина Хосе-Аркадіо, Сусана Моралес — Урсулу Ігуаран, Елла Бесерра — Петронілу, Карлос Суарес — Ауреліано Ігуарана, Морено Борха — Мелькіадеса, Сантьяго Васкес — підлітка Ауреліано Буендіа.

 

 

«Сто років самотності» (ісп. Cien años de soledad) — роман Ґабрієля Ґарсія Маркеса, вперше опублікований іспанською 1967 року. Роман розповідає історію родини Буендіа, яка розгорталася у вигаданому місті Макондо – своєрідній метафорі Колумбії та Латинської Америки. Завдяки йому Габріель Гарсіа Маркес отримав Нобелівську премію з літератури в 1982 році.

В Україні роман виходив друком у видавничому домі «Всесвіт» і видавництві «Фоліо».

 

Як повідомлялося, уперше про екранізацію роману повідомили в 2019 році.

 

Чільне зображення: кадр із серіалу

Оригінал статті на Suspilne: На Netflix вийшла екранізація «Сто років самотності» Маркеса

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У PinchukArtCentre відкриється книгарня «Збірка»

У міжнародному центрі сучасного мистецтва PinchukArtCentre у Києві відкриється нова книгарня від «Збірки». Про це Читомо повідомила засновниця книгарні «Збірка» Наталя Кузьменко.
«Книжк

Книжка з лекціями нобелівської лавреатки продалася тиражем 10 тисяч у перший день

У Південній Кореї книжка «Світло і нитка» з лекціями, есеями та поезією нобелівської лавреатки Хан Канг за перший день продажу розійшлася накладом у 10 тисяч примірників. Про це повідом

Виставку фоторобіт загиблої журналістки Алли Пушкарчук відкрили у Львові

Фотовиставку «Бетельгейзе. Намисто для Рути» журналістки, редакторки, театрознавиці та військової Алли «Рути» Пушкарчук відкрили у просторі INDEX: Інститут документування і взаємодії. П

Премія книжкових блогерів оголосила переможців

Премія книжкових блогерів, яку заснував фестиваль «Книжкова країна», оголосила переможців. Про це повідомила кореспондентка Читомо з фестивалю.
 
Переможницею премії стала книжка «Погля

У Києві відкрилась виставка маріупольської писанки «Іканича»

Виставка «Іканича: маріупольська писанка» відкрилась у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» у Києві.

Про це повідомляє Донецька обласна військова адміністрація, передає Укрінформ

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"