На Amazon змінили правила стосовно контенту, написаного штучним інтелектом

На Amazon змінили правила стосовно контенту, написаного штучним інтелектом

Компанія оголосила про нові правила на своєму форумі Kindle Direct Publishing (KDP). У заяві йдеться: «Починаючи відсьогодні, коли ви публікуєте нову книжку або вносите зміни в опис вже опублікованого видання, вас запитуватимуть, чи створено цей вміст штучним інтелектом». KDP дозволяє авторам самостійно публікувати свої книжки та виставляти їх на продаж на Amazon.

 

Amazon також додав новий розділ до своїх рекомендацій щодо вмісту, присвячений штучному інтелекту. Розділ тепер містить визначення «контенту, створеного штучним інтелектом» і «контенту, створеного за допомогою штучного інтелекту», а також зазначає, що продавці не зобов’язані повідомляти, коли вміст створено за допомогою штучного інтелекту.

 

Згідно з визначення Amazon, контент, створений штучним інтелектом, — це текст, зображення або переклад, створені інструментом на основі штучного інтелекту. Контент, створений за допомогою штучного інтелекту, класифікується як контент, створений людьми, але інструменти штучного інтелекту використовувалися для редагування, уточнення, перевірки помилок або іншого вдосконалення.

 

Нові правила запровадили через кілька тижнів після того, як сайт видалив підозрілі книжки, створені ШІ, що імітували тексти справжніх авторів.

 

Нагадаємо, нещодавно на Amazon почали з’являтися книжки з біографією письменниці Вікторії Амеліної, написані штучним інтелектом. У серпні 2023 року з Amazon видаляли книжки, написані ШІ під іменами справжніх письменників.

 

Джерело: The Guardian

Чільне зображення: chatgptsignin.com

Оригінал статті на Suspilne: На Amazon змінили правила стосовно контенту, написаного штучним інтелектом

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"