На Amazon змінили правила стосовно контенту, написаного штучним інтелектом

На Amazon змінили правила стосовно контенту, написаного штучним інтелектом

Компанія оголосила про нові правила на своєму форумі Kindle Direct Publishing (KDP). У заяві йдеться: «Починаючи відсьогодні, коли ви публікуєте нову книжку або вносите зміни в опис вже опублікованого видання, вас запитуватимуть, чи створено цей вміст штучним інтелектом». KDP дозволяє авторам самостійно публікувати свої книжки та виставляти їх на продаж на Amazon.

 

Amazon також додав новий розділ до своїх рекомендацій щодо вмісту, присвячений штучному інтелекту. Розділ тепер містить визначення «контенту, створеного штучним інтелектом» і «контенту, створеного за допомогою штучного інтелекту», а також зазначає, що продавці не зобов’язані повідомляти, коли вміст створено за допомогою штучного інтелекту.

 

Згідно з визначення Amazon, контент, створений штучним інтелектом, — це текст, зображення або переклад, створені інструментом на основі штучного інтелекту. Контент, створений за допомогою штучного інтелекту, класифікується як контент, створений людьми, але інструменти штучного інтелекту використовувалися для редагування, уточнення, перевірки помилок або іншого вдосконалення.

 

Нові правила запровадили через кілька тижнів після того, як сайт видалив підозрілі книжки, створені ШІ, що імітували тексти справжніх авторів.

 

Нагадаємо, нещодавно на Amazon почали з’являтися книжки з біографією письменниці Вікторії Амеліної, написані штучним інтелектом. У серпні 2023 року з Amazon видаляли книжки, написані ШІ під іменами справжніх письменників.

 

Джерело: The Guardian

Чільне зображення: chatgptsignin.com

Оригінал статті на Suspilne: На Amazon змінили правила стосовно контенту, написаного штучним інтелектом

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"