На Amazon змінили правила стосовно контенту, написаного штучним інтелектом
Amazon запровадив нові правила для книжок Kindle, створених за допомогою інструментів штучного інтелекту (ШІ), зокрема змусив авторів позначати контент, цілковито створений ШІ.
Компанія оголосила про нові правила на своєму форумі Kindle Direct Publishing (KDP). У заяві йдеться: «Починаючи відсьогодні, коли ви публікуєте нову книжку або вносите зміни в опис вже опублікованого видання, вас запитуватимуть, чи створено цей вміст штучним інтелектом». KDP дозволяє авторам самостійно публікувати свої книжки та виставляти їх на продаж на Amazon.
Amazon також додав новий розділ до своїх рекомендацій щодо вмісту, присвячений штучному інтелекту. Розділ тепер містить визначення «контенту, створеного штучним інтелектом» і «контенту, створеного за допомогою штучного інтелекту», а також зазначає, що продавці не зобов’язані повідомляти, коли вміст створено за допомогою штучного інтелекту.
Згідно з визначення Amazon, контент, створений штучним інтелектом, — це текст, зображення або переклад, створені інструментом на основі штучного інтелекту. Контент, створений за допомогою штучного інтелекту, класифікується як контент, створений людьми, але інструменти штучного інтелекту використовувалися для редагування, уточнення, перевірки помилок або іншого вдосконалення.
Нові правила запровадили через кілька тижнів після того, як сайт видалив підозрілі книжки, створені ШІ, що імітували тексти справжніх авторів.
Нагадаємо, нещодавно на Amazon почали з’являтися книжки з біографією письменниці Вікторії Амеліної, написані штучним інтелектом. У серпні 2023 року з Amazon видаляли книжки, написані ШІ під іменами справжніх письменників.
Джерело: The Guardian
Чільне зображення: chatgptsignin.com
Оригінал статті на Suspilne: На Amazon змінили правила стосовно контенту, написаного штучним інтелектом
Блог
До Бердичева приїздить славетний письменник Мирослав ДочинецьОдин із найпопулярніших сучасних письменників України Мирослав Дочинець планує завітати до Бердичева. Вже найближчого понеділка, 16 вересня, гостинні стіни публічної бібліотеки та молодіжного простору «
У проєкт бюджету-2025 заклали у 2,5 рази менше коштів на УІК, ніж цьогорічУ 2025 році на діяльність Українського інституту книги (УІК) в проєкті державного бюджету виділили 178 млн 548 тис. грн. Проєкт закону про державний бюджет України оприлюднили на сайті
Пішов з життя фолькльорист і мистецтвознавець Микола МушинкаПішов із життя один із найвідоміших дослідників українського фольклору Микола Мушинка. Про це повідомили на фейсбук-сторінці медіа «Локальна історія».
Праці науковця присвячені дослідже
У Вінниці планують запустити програму підтримки книговидання про місто та його видатних особистостей. Про це Читомо повідомили у департаменті маркетингу міста та туризму Вінницької місь
У Британії видадуть книжку про українське мистецтво і антиколоніалізмУ листопаді 2024 року видавництво Routledge планує випустити книжку «Мистецтво в Україні між конструюванням ідентичності та антиколоніальним спротивом». Про це повідомила редакторка вид
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.