На що ти здатний? Бомбезна новинка!!!

На що ти здатний? Бомбезна новинка!!!

На що ти здатний? Бомбезна новинка!!!

Доброго дня дорогі читачі:)

Любовний роман від Анастасії Бойд

“Подивимося, на що ти здатний”

Уривок:

– Кароліна, по очах бачу, мрієш про мене.

– Позбав мене від своїх безглуздих фантазій, я не в гуморі, – гаркнула я, і раптом відчула, як куточки губ зрадницьки норовлять підвестися. Мене що, бавить ця ситуація? Чи смішить його дурість? Абсурд якийсь.

– Добре, тоді я піду шукати іншу жінку, щоб промучитися з нею до кінця своїх днів. А ти сиди далі, раз тобі все одно, що ми обидва проживемо нещасливе життя один без одного, через твої необґрунтовані примхи, – він мрійливо вигадував якусь маячню, з абсолютно спокійним і природним виглядом. Клоун.

Я нарешті уважно подивилася на Рея, і всередині ніби щось клацнуло. Ми точно були знайомі раніше? У нього й раніше були такі пронизливі чорні очі, з хитрим прищуром, приваблива усмішка, зі складочками на щоках, і якийсь дорослий погляд, несумісний із цією невимушеністю?.. Чому я ніколи не розглядала Рея так уважно?

– Що за нісенітницю ти зараз наговорив? – нарешті посміхнулася я, остаточно попливши від настирливого хлопця, який раптом здався мені зовсім іншим. Цікавим.

– Ти права. Навряд чи все скінчиться саме так. Ми обов’язково зустрінемо один одного на схилі років, і все-таки будемо разом. Недовго, але…

– Так, досить, – я перебила Рея, і встала з дивану. Потрібно перевірити, всередині клацнуло просто так, чи це щось означає. – Ти ще не зустрів іншу жінку?

– Коли? Я з тобою говорив, – він підняв руки і зліз зі столу. Високий і широкоплечий. Адже ми вже стояли поруч на примірці… Чому я не помічала, що він такий?

– Тоді ходімо. Подивимося, на що ти здатний…

Я вважала його ідеальним, але цей милий хлопець виявився загадковим пристрасним буревієм, який перевернув моє життя та розбив серце. Він зовсім не той, за кого себе видає. Але чи готова я відмовитися від нього, з огляду на наслідки наших стосунків?

 

ЧИТАТИ ДАЛІ…

 

Оригінал статті на Букнет: На що ти здатний? Бомбезна новинка!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"