На що ти здатний? Бомбезна новинка!!!

На що ти здатний? Бомбезна новинка!!!

На що ти здатний? Бомбезна новинка!!!

Доброго дня дорогі читачі:)

Любовний роман від Анастасії Бойд

“Подивимося, на що ти здатний”

Уривок:

– Кароліна, по очах бачу, мрієш про мене.

– Позбав мене від своїх безглуздих фантазій, я не в гуморі, – гаркнула я, і раптом відчула, як куточки губ зрадницьки норовлять підвестися. Мене що, бавить ця ситуація? Чи смішить його дурість? Абсурд якийсь.

– Добре, тоді я піду шукати іншу жінку, щоб промучитися з нею до кінця своїх днів. А ти сиди далі, раз тобі все одно, що ми обидва проживемо нещасливе життя один без одного, через твої необґрунтовані примхи, – він мрійливо вигадував якусь маячню, з абсолютно спокійним і природним виглядом. Клоун.

Я нарешті уважно подивилася на Рея, і всередині ніби щось клацнуло. Ми точно були знайомі раніше? У нього й раніше були такі пронизливі чорні очі, з хитрим прищуром, приваблива усмішка, зі складочками на щоках, і якийсь дорослий погляд, несумісний із цією невимушеністю?.. Чому я ніколи не розглядала Рея так уважно?

– Що за нісенітницю ти зараз наговорив? – нарешті посміхнулася я, остаточно попливши від настирливого хлопця, який раптом здався мені зовсім іншим. Цікавим.

– Ти права. Навряд чи все скінчиться саме так. Ми обов’язково зустрінемо один одного на схилі років, і все-таки будемо разом. Недовго, але…

– Так, досить, – я перебила Рея, і встала з дивану. Потрібно перевірити, всередині клацнуло просто так, чи це щось означає. – Ти ще не зустрів іншу жінку?

– Коли? Я з тобою говорив, – він підняв руки і зліз зі столу. Високий і широкоплечий. Адже ми вже стояли поруч на примірці… Чому я не помічала, що він такий?

– Тоді ходімо. Подивимося, на що ти здатний…

Я вважала його ідеальним, але цей милий хлопець виявився загадковим пристрасним буревієм, який перевернув моє життя та розбив серце. Він зовсім не той, за кого себе видає. Але чи готова я відмовитися від нього, з огляду на наслідки наших стосунків?

 

ЧИТАТИ ДАЛІ…

 

Оригінал статті на Букнет: На що ти здатний? Бомбезна новинка!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на дилогію!

Доброго здоров’ячка, мої любі! Хочу звернути вашу увагу, що сьогодні діє знижка на найкарколомнішу історію! Особисто я її люблю за особливий ірландський гумор, яким насичена друга частина) Перша частина «Позичене кохання»

Знайомство та візуал до “Випадкової нареченої”

Привіт, мої любі читачі!

 

Трохи про те, як наважилась написати любовний роман.

Це, до речі, мій перший в житті!

Тому щиро дякую за теплі відгуки, чисельні зірочки та коментарі. Це дуже надихає та підтримує. Авторські

Придбай обкладинку – допоможи Зсу

ДОБРОГО ЧАСУ ДОБИ, ВСІМ БУКНЕТІВЦЯМ!

Для тих, хто чує про мене вперше, певно, трішки розкажу про себе. Я – Анна Тейлор, або ж Анна Тей, якою мене знають як дизайнера обкладинок для електронних книг. Не кажу, що я профі, але вже

Такий шанс не варто упускати!

Залітайте)Знижка на мою книгу!!!Всім гарного проведення часу за прочитанням даної історії!

Подаруй мені кохання

Я привела до хати небезпечного чоловіка. Познайомила його з сім’єю і дозволила наразити нас на небезпеку.

Анонс новинки! Запрошую до читання!

Вітаю вас, мої любі читачі! Роман “Лерд дав слово” досяг екватора. І з цієї нагоди презентую новий твір – короткий любовний роман “Ти завжди будеш в моїх обіймах”. Автор обкладинки Asteriya Wind

Чесно кажучи, не думала,

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"