На фронті загинула парамедикиня і журналістка Ірина Цибух
![На фронті загинула парамедикиня і журналістка Ірина Цибух На фронті загинула парамедикиня і журналістка Ірина Цибух](https://chytomo.com/wp-content/uploads/2024/05/69fb72a7f83a4245.jpg)
На Харківщині загинула журналістка «Суспільного» і парамедикиня добровольчому медичного батальйону «Госпітальєри» Ірина («Чека») Цибух. Про це повідомили на інстаграм-сторінці батальйону.
«Здається, що це сон. Що зараз ти вийдеш на звʼязок, і ми почуємо твій голос. Вчора під час ротації на Харківському напрямку не стало нашої “Чеки” — “госпітальєрки” Ірини Цибух. За кілька днів до свого дня народження. 01.06.1998 — 29.05.2024. У нас немає слів. Ніхто досі не вірить в те, що сталося. Це невимовний біль та неймовірна втрата не тільки для батальйону — для всієї України», — написали у батальйоні.
Переглянути цей допис в Instagram
Ірина Цмбух народилася 1 червня 1998 року Львові, закінчила Національний університет «Львівська політехніка».
У 2014 році Ірина Цибух відбула кілька ротацій на передовій у лавах добровольчого медичного батальйону «Госпітальєри». З 2017 року працювала в команді «Суспільного» менеджеркою реформ, знімала документальні фільми, готувала міжрегіональні спецефіри, втілювала грантові проєкти. У вільний час реалізовувала освітні проєкти у віддалених селах Донеччини й Луганщини.
У лютому 2022 року повернулася до боротьби у складі «Госпітальєрів».
Разом із колегами з Суспільного Ірина Цибух стала переможницею конкурсу професійної журналістики «Честь Професії» у 2021 році у категорії «Найкраща публіцистика в локальному медіа» та фіналісткою у номінації «Найкращий репортаж» у 2018 році. У листопаді 2023-го отримала відзнаку від президента України орден «За заслуги» III ступеня, у березні 2024 року стала лауреаткою премії «УП 100. Сила жінок».
Фінансово допомогти родині Ірини Цибух можна за посиланням.
Як повідомлялося, на фронті загинули військові Алла Пушкарчук і Анастасія Мар’янчук.
Чільне фото: Юлія Кочетова
Оригінал статті на Suspilne: На фронті загинула парамедикиня і журналістка Ірина Цибух
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.