На Рівненщині розпочинаються Великі читання

На Рівненщині розпочинаються Великі читання

На Рівненщині розпочинаються Великі читання. Це акція, започаткована обласною універсальною бібліотекою. Вона проводиться вперше і триватиме впродовж травня-червня. Про це повідомляє suspilne.media.

Для одночасного прочитання обрали книгу братів Капранових «Паперові солдати».

На Рівненщині розпочинаються Великі читання. Що це та як взяти участь

У творі висвітлені маловідомі факти про нашого земляка, художника та графіка, члена ОУН-УПА Ніла Хасевича. Своїми враженнями від книги бібліотекарі закликають ділитись на сторінках соцмереж під спільним #великечитання.

На Рівненщині розпочинаються Великі читання. Що це та як взяти участь

«Книга актуальна досить, для Рівненської області й узагалі для України. Відкриває в художній формі цікаві сторінки історії України, історії народу, персоналій, які там зображені», – каже директорка обласної наукової бібліотеки Валентина Ярощук.

У рамках акції також будуть різні активності у форматах онлайн та офлайн. На червень запланована зустріч з авторами «Паперових солдатів» – братами Капрановими.

На Рівненщині розпочинаються Великі читання. Що це та як взяти участь

Мета акції – популяризація читання.

На Рівненщині розпочинаються Великі читання. Що це та як взяти участь

Ліворуч Любов Романюк, праворуч Валентина Ярощук

«Я дуже раджу навіть у підліткових клубах просто прочитати цю книгу й обговорити. Ви навіть не уявляєте, наскільки різноплановими бувають і є думки наших дітей. Це варто зробити, оцінити, прочитати», – каже начальниця обласного управління культури і туризму Любов Романюк.

Що відомо

  • Історія у книзі «Паперові солдати» ґрунтується на реальних подіях. Двоє молодих українців зустрічаються у Варшаві 1929 року. Один із них — Білл Титла, син українських емігрантів із США. Другий — Ніл Хасевич, студент Варшавської академії мистецтв, який у юності втратив ногу і пересувається на протезі. Згодом перший стає головним мультиплікатором Диснея, а другий – головним художником УПА.
Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: На Рівненщині розпочинаються Великі читання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Свій серед своїх”)) Флешмоб від Наталії Дев’ятко.

Ідея флешмобу #свої належить Наталії Дев’ятко, а запросила мене взяти участь Інна Камікадз. Правда, мені довелося трохи поламати голову над тим, як же краще буде розповісти про своїх читачів.

У мене на сьогодні на

Флешмоб #свої

Дякую любій письменниці Наталія Девятко (Natalia Devyatko), що започаткувала цей флешмоб. 

Суть флешмобу у тому, щоб автор розповів про своїх читачів. Які вони? Що саме цінують у його творах? Чому для них це важливо?

Наприкінці

Новини, подарунок та анонс

“Спіймати шахрая” добігає свого завершення – новина перша. Це була дуже крута авнтюрна історія, і хто ще не придбв передплату раджу робити це зараз, бо вже за кілька днів книга здорожчає.

“Стокгольмський синдром”

Запрошую!!!

Доброго всім часу доби. На годиннику 03:29 коли я це пишу вам… такий собі лист…. запрошую всіх переглянути нову книгу “Чорний кінь”. Перша глава опулікована. Має мій рекорд 10,000 слів. Ба навіть більше. Спойлерів робити не

Українська книжка здобула срібло на конкурсі European Design Award 2021

Творча майстерня «Аґрафка» здобула срібло на цьогорічному конкурсі комунікаційного дизайну European Design Award. Нагороду присудили за дизайн книжки «Куди і звідки» Романи Романишин та

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"