На окупованих територіях росіяни штрафують за навчання дітей в українських школах

На окупованих територіях росіяни штрафують за навчання дітей в українських школах

На тимчасово окупованих територіях України росіяни виписують штрафи батькам, діти яких навчаються в українських школах. Про це повідомили на сайті Центру національного спротиву.

«Українські діти на тимчасово окупованих територіях продовжують навчатися в школах онлайн, але росіяни намагаються силою припинити це й загнати школярів до осередків пропаганди. Так, на тимчасово окупованих територіях створили “комісії в справах неповнолітніх”, які за допомогою фейкових судів виписують батькам штрафи за навчання дітей в українських школах», — йдеться в повідомленні.

 

За даними центру, комісії влаштовують рейди, особливо за місцями проживання дітей, які пропускають багато занять у «російських школах». Під час перевірок окупанти приділяють увагу ноутбукам, планшетам, за допомогою яких можуть навчатися діти.

 

Центр національного спротиву зауважує, що російські школи на окупованих територіях мають суто пропагандистський характер, саме тому росіянам важливо обмежити доступ дітей до освіти та занурити у світ «русского міра». У школах дітей русифікують, їм нав’язують світогляд кремля та його бачення історії.

 

Як повідомлялося, на окупованих територіях росіяни тримають дітей у школах як заручників. У тимчасово окупованому Маріуполі окупанти забороняють батькам заходити до шкіл, а дітей обшукують металодетектором.

 

Чільна світлина: panoramaed.com

Оригінал статті на Suspilne: На окупованих територіях росіяни штрафують за навчання дітей в українських школах

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

50 типових помилок в українській мові від Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Попри її різкі висловлювання щодо русифікованих імен, російськомовних військових та іншого, ми перекон

Як відомі українці відреагували на вбивство Ірини Фаріон

19 липня у Львові вбили українську мовознавицю, професорку, блогерку Ірину Фаріон. Чимало відомих українців висловилися щодо вбивства мовознавиці, тож ми зібрали їхні дописи.
Ярина Чорн

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для букблогерів

Фестиваль «Книжкова країна» заснував премію для книжкових блогерів. Про це повідомили на фейсбук-сторінці фестивалю.
Наразі премія шукає членів журі серед букблогерів. Свої пропозиції м

У Чернівцях планують перейменувати понад 60 вулиць

У міській раді Чернівців хочуть перейменувати ще понад 60 вулиць та провулків та 4 вулиці у Коровії. Про це повідомляє Чернівецька міська рада.
У місті планують перейменувати:

Архангел

Син загинув на війні. Горе та гордість у книжці «Лемберґ: мамцю, ну не плач»

За десять років війни, що її затіяли московити в Україні, загинули десятки тисяч наших громадян. Пам’ять про більшість із них живе в серцях рідних, друзів, знайомих. Портрети багатьох і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"