На меморіальну дошку до 90-річчя Григора Тютюнника збирають кошти

На меморіальну дошку до 90-річчя Григора Тютюнника збирають кошти

Продовжується збір коштів на меморіальну дошку видатному прозаїкові Григору Тютюннику на будинку, де він прожив свої останні 13 років у Києві. Про це повідомив ініціатор збору, священик Руслан Новакович на своїй сторінці у фейсбук.

 

«Ми з ним розминулися у часі; моя любов до творів Тютюнника прийшла вже у зрілому віці. Через радіо і бібліотеку. Заховпився так, що перечитавши усі твори, шукав зустрічі з його дружиною Людмилою Василівною, друзями Анатолієм Дімаровим, Петром Засенком, Григорієм Булахом. Інтервю з ними друкував у «Дзеркалі тижня» і «Україні молодій». І в кожній розмовіпро Григора. Тому сьогодні, напередодні його ювілею, який відзначатимемо в грудні, звертаюся до громади з пропозицією», – написав Новакович.

 

Будинок розташований по вулиці Раєвського, 28.

 

Відомий скульптор Микола Білик вже взявся до роботи.

 

«Небайдужі можуть переказати гроші на картку Приватбанку: 5363 5420 1257 3193 Новакович Руслан. Аби унеможливити шахрайські дії, перед тим, як переказати кошти, звяжіться зі мною за телефоном 050-358-85-20 і я продублюю вам номер картки», – повідомляє ініціатор.

 

Як повідомлялося, 2020 року у Києві відкрили меморіальну дошку Стусу та Світличному, а також перекладачеві Миколі Лукашеві.

Оригінал статті на Suspilne: На меморіальну дошку до 90-річчя Григора Тютюнника збирають кошти

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До Чернівців на театральний фестиваль приїдуть колективи із Харкова, Одеси, Києва…

У Чернівецькому драмтеатрі на фестивалі комедії «Золоті оплески Буковини» виступлять колективи із Харкова, Одеси, Києва, Львова та Чернівців.

Про це у Фейсбуці повідомляє Чернівецька обласна рада, перед

Роман Ребекки Кван «Жовтолика» екранізують

Компанія Lionsgate Television придбала права на екранізацію роману Ребекки Кван «Жовтолика» у форматі серіалу. Про це повідомляє американський розважальний тижневик Variety.
Режисеркою

У Польщі оцифрували перші львівські газети XVIII-XIX століть

Національний інститут імені Оссолінських у Вроцлаві «Оссолінеум» виклав у відкритий доступ скани кількох річників перших львівських газет 1776–1805 років. Про це йдеться на сайті Нижньо

Global Teacher Prize отримала вчителька укрмови й літератури, що руйнує стереотипи про сільську школу

У Міжнародний день учителя оголосили переможців щорічної премії для педагогів Global Teacher Prize Ukraine 2024. Про це повідомила ГС «Освіторія», організаторка премії.
Головною перемож

Книгарні «Збірка» погрожують через презентацію книжки з історіями квір-українців

Незалежній книгарні іноземної й української нонфікшн-літератури «Збірка» погрожують після анонсу презентації фотокнижки з історіями квір-українцями Fragile As Glass («Крихкі, як скло»).

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"