На користь батальйону «Бердичів»
![На користь батальйону «Бердичів» На користь батальйону «Бердичів»](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/07/294069634_8021885831155652_1400330838498263274_n-696x696.jpg)
Видавництво «Смолоскип» на своїй сторінці у фейсбуку звернулося до небайдужих читачів.
Зокрема: «Ми несподівано знайшли останній примірник уже рідкісної нині книжки — «Вибраних творів» Богдана-Ігоря Антонича — і вирішили, що знаменитий український поет має допомогти знаменитому українському війську.
Отже, ми розігруємо книжку між тими з вас, хто з 16 до 20 липня зробить фінансову пожертву на користь батальйону «Бердичів».
Їх збирає наш лауреат і автор, поет і прозаїк Ігор Астапенко. Номер карти: 4731219122497427 (ПриватБанк), отримувач: Астапенко Ігор Анатолійович.
Надсилайте нам у коментарі чи в месенджер скріншоти з вашими донатами — і хтось із вас отримає книжку незрівнянного Антонича.
Пресслужба НСПУ
Оригінал статті на НСПУ: На користь батальйону «Бердичів»
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.