На «Книжковому Арсеналі» стартувала премія «Книга року ВВС-2021»

На «Книжковому Арсеналі» стартувала премія «Книга року ВВС-2021»

На фестивалі «Книжковий арсенал» оголосили про старт книжкової премії «Книга року ВВС-2021».

Про це пише Укрінформ.

Про старт премії оголосила головна редакторка «BBC News Україна» Марта Шокало, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Книга року ВВС — це літературна премія, яка нагороджує найкращі книжки в українській літературі. У нас є три категорії: доросла художня література, дитяча книга та есеїстика… До нас видавці подають книжки, це відбувається щороку в певний період, цього року це можна зробити з 5 липня до 10 вересня. Потім ми ці книжки всією редакцією відбираємо, читаємо і разом з журі та колегами формуємо довгі списки. Потім ці довгі списки ми віддаємо журі, яке у нас складається з 5 осіб. І журі ці книжки читає, і потім в грудні ми оголошуємо фіналістів і власне переможців цього конкурсу», — сказала Шокало.

Вона зазначила, що премії вже 17 років, і переможець у кожній номінації отримає грошову премію в розмірі гривневого еквіваленту 1000 фунтів.

Варто зауважити, що фінал «Книги року ВВС-2021» відбудеться у грудні 2021 року.

Переможець у кожній номінації отримає грошову премію в розмірі гривневого еквіваленту £1,000. Видавці книг-переможців у всіх номінаціях отримають право використовувати логотип премії Книга року ВВС на наступних виданнях.

За правилами конкурсу, до нього у всіх трьох номінаціях допускаються написані державною мовою твори, а також переклади українською літературних творів, написаних іншими мовами України.

Цього року до журі премії «Книга року ВВС» увійшли:

  • Віра Агеєва, професорка Національного університету «Києво-Могилянська академія»;
  • Вадим Карп’як, телеведучий;
  • Світлана Пиркало, письменниця, радниця з питань культури ЄБРР;
  • Віталій Чепинога, блогер;
  • Марта Шокало, головна редакторка BBC News Україна.

Після оголошення про старт премії переможець премії 2020 року Сергій Лещенко (Saigon), автор книжки «Юпак», провів майстер-клас «Від поста у фейсбуці до Книги року ВВС».

Нагадаємо, що книгою року BBC — 2020 став роман Сергія Сергійовича Saigon «Юпак» (видавництво «Білка»). У номінації Дитяча книга року BBC — 2020 перемогла книга «Мед і Паштет — фантастичні вітрогони» Уляни Чуби (видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»). А премію у номінації Книга року ВВС — Есеїстика — 2020 здобула збірка есеїв Оксани Забужко «Планета Полин» (видавництво «Комора»).

Джерело: galinfo.com.ua.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: На «Книжковому Арсеналі» стартувала премія «Книга року ВВС-2021»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"