На зустріч світанку та справжнім почуттям.

На зустріч світанку та справжнім почуттям.

На зустріч світанку та справжнім почуттям.

Хто вже встиг розслабитися та повірити, що магія Нового року все владнає. Е ні. Справжню нагороду отримує лише той, хто вірить, йде до своєї мети і звісно береже в серці любов. Трішки випробувань на шляху до справжнього кохання. Хто за? Приєднуйтесь та поповнюйте свою зимову бібліотеку неймовірною історією від Олени Павленко (Хелен Соун).

Анотація до книги “Назустріч світанку”.

Часом доля зводить нас з людьми, які чимось схожі на нас. Схожі душею, планами, мріями. Ми впускаємо їх у своє життя, а потім… Потім доля знову втручається. Вносить корективи у наші спільні плани. Людина зникає, захопивши з собою спокій та мрії.

Ось вам шматочок:

— Ти забув, що винен мені, — процідив крізь зуби, різко наблизившись до Матвія, Андрій Микитович. Він прогнувся вперед над столиком і завмер у кількох сантиметрах від хлопця. Його зіниці вмить розширились. Серце забилось частіше. Цей хлопець дратував його все більше. І чому доньці не припав до душі хтось солідніший.

Матвій промовчав. Він просто підвівся і пішов до кімнати. Як йому хотілось в цю мить просто зникнути. Хотілось не бути дорослим, сильним чоловіком. Повернутись би у дитинство, коли ти міг відверто плакати, бо побився з хлопцем з сусіднього під’їзду через якусь дурню. Плакати, бо твій улюблений футбольний м’яч переїхала автівка. Плакати, розуміючи, що більше не матимеш затишних походів у ліс та до річки разом з дідусем. Як же він втомився він ролі щасливого чоловіка відомої моделі. Втомився бути чиєюсь іграшкою.

Підпишись на авторку  й поринь у світи справжніх почуттів!

 

Оригінал статті на Букнет: На зустріч світанку та справжнім почуттям.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

До рейтингу найбагатших жінок США від Forbes увійшли дві письменниці 

Американський діловий журнал Forbes оголосив рейтинг 100 найбагатших жінок Америки, які досягли успіху самостійно.
 
Шостий рік поспіль його очолює дистриб’юторка будівельних матеріалів

У Будинку письменників відбувся урочистий захід, приурочений до Міжнародного дня захисту…

1 червня в Будинку письменників, у Києві, відбувся надважливий і символічний культурно-мистецький захід, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

Попри жахливу ніч обстрілів Києва, коли обезуміла

У Києві не можуть знести пам’ятник Пушкіну через його охоронний статус 

Київська міська рада підтримала петицію про демонтаж памʼятника російському поету Алєксандру Пушкіну в одному з районів столиці, але наразі не може його знести через охоронний статус. П

Переклади весни: чумні турецькі ночі, любов серед сельви й шведські вовки

П’ять місяців 2023 року з низкою гучних перекладів як художньої, так і нон-фікшн літератури, показали, що український книговидавничий ринок не здається, а продовжує боротись за читача,

У США вийшла збірка поезії про трагедію Бабиного Яру

Видавництво Українського наукового інституту Гарвардського університету випустило двомовну збірку Babyn Yar: Ukrainian Poets Respond («Бабин Яр: Відгук українських поетів»).
 
У книзі з

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"