На здобуття Міжнародної літературної премії короткої прози ім. Василя Портяка

На здобуття Міжнародної літературної премії короткої прози ім. Василя Портяка

Національна спілки письменників України продовжує прийом творів на здобуття Міжнародної літературної премії короткої прози імені Василя Портяка 2021 року.

Про це повідомляє litgazeta.com.ua.

Нагадуємо, що участь у змаганні повторно мають право брати всі, крім переможця. Автори надсилають на електронну адресу НСПУ: nspu@ukr.net (із позначкою «Премія ім. Василя Портяка) текст короткої прози обсягом не більше 35 000 знаків із пробілами форматом doc, docx, rtf, кегль 14. Перед назвою твору пишеться заява автора щодо висунення його твору на здобуття Премії, вказується прізвище, ім’я, по батькові автора, рік народження, місце проживання, контактний номер телефону та електронна адреса, а також підтвердження публікації твору в часописах чи книгах за останні три роки (посилання на часопис чи книгу з датою публікації) та дозвіл на  оприлюднення  його персональних даних. Твори приймаються до 31 грудня 2021 року включно. На сьогодні вже зареєстровано 29 заявок.

Журі конкурсу визначить 15 фіналістів. Усі вони отримають диплом та книгу, до якої ввійдуть їхні твори. Переможець конкурсу, крім цього, буде відзначений медаллю та грошовою винагородою в розмірі 10 тисяч гривень.  Урочисте вручення премії планується до дня народження Василя Портяка на кінець березня у Фастові.

Покваптеся, часу лишається мало.

Журі конкурсу

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: На здобуття Міжнародної літературної премії короткої прози ім. Василя Портяка

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Україна та Чехія запускають проєкт з оцифрування пам’яток культури

Міністерство культури та стратегічних комунікацій України і Міністерство культури Чехії навесні 2025 року розпочинають дворічний проєкт, спрямований на збереження пам’яток культурної спадщини України шля

Директорка УІК: Через скорочення бюджету сертифікати на книжки отримають не всі 18-літні українці

Державну допомогу для 18-річних громадян України на придбання книжок зможуть отримати не всі українці, що досягли повноліття, через відсутність коштів у бюджеті. Про це в авторській кол

У Литві видали книжку Андрія Любки «Щось зі мною не так»

Книжка Андрія Любки «Щось зі мною не так» вийшла у Литві. Про це письменник повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
Це вже друга книжка Любки, перекладена литовською мовою: роману «Карбід»

Вибори директора Книжкової палати не відбулися

Державну наукову установу «Книжкова палата України імені Івана Федорова» продовжуватиме очолювати виконувач обов’язків директора Микола Сенченко, оскільки вибори на посаду директора не

Пропаганда чи підтримка? Нова книга Ендрю Петтіґрі про читання в час війни

Ендрю Петтіґрі — британський історик та експерт із європейської Реформації, доктор філософії, професор сучасної історії в Університеті Сент-Ендрюса.
Його «Книга на війні. Бібліотеки й ч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"