На згадку про перше творіння❤️

На згадку про перше творіння❤️

На згадку про перше творіння❤️

Привіт!

Згадую той день з усмішкою. Після бурхливого святкування дня народження я прокинулась з думкою: а чому б не почати викладати роман? Зазвичай не роблю щось необдумано, а тут спробувала. Мало-помалу, розділ за розділом я відчувала насолоду від цього процесу.

А сьогодні ось підготувала на згадку невеличке відео:

Як вам?

До речі, ідея сюжету цього твору у мене виникла після того, як почула стару пісню про кохання солдата та української молодиці))) Про інші подробиці можете прочитати в цьому блозі❤️ Також до кожного розділу історії була підібрана пісня, яка на мою думку, найбільш туди “вписується” (раніше то були епіграфи до кожного розділу, а тепер – просто список на початку роману).

 

“ДВІ ПОЛОВИНКИ ОДНОГО ПОЧУТТЯ”

Анотація:

 

Їх пов’язувала лише одна випадкова зустріч серед юрби на танцполі. Вони – двоє протилежностей, яких безперервно тягне одне до одного. Здавалось, що їхнє кохання настільки сильне, що здатне перебороти всі труднощі. І тут їм стала відома одна страшна таємниця, яка змінила їхні життя безповоротно. Що ж виявиться сильнішим – любов чи гнів та численні образи?

 

Це історія кохання, випробувань, непростих відносин і родинних таємниць. Історія двох сердець, двох абсолютно різних людей, котрі постійно опиняються разом❤️ Та є таємниця, котра може роз’єднати усі їхні мрії, і батьки, котрі не бажають забувати минуле…

Ще до цієї книги є буктрейлер:

Запрошую до себе на сторіночку❤️

Оригінал статті на Букнет: На згадку про перше творіння❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні заснували премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса

Культурні діячі, журналісти, театрознавці та мистецькі оглядачі заснували Премію імені журналіста і театрального критика Олега Вергеліса, який пішов із життя рік тому.

Про ц

Оцифрували творчий архів Василя Стуса

26 тисяч сканів творчого архіву Василя Стуса оцифрували й описали. Про це повідомив на своєму сайті Стус.Центр.
Опрацювати матеріали вдалося за допомогою ґранту від SDK («Староміський Д

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"