На згадку про перше творіння❤️

На згадку про перше творіння❤️

На згадку про перше творіння❤️

Привіт!

Згадую той день з усмішкою. Після бурхливого святкування дня народження я прокинулась з думкою: а чому б не почати викладати роман? Зазвичай не роблю щось необдумано, а тут спробувала. Мало-помалу, розділ за розділом я відчувала насолоду від цього процесу.

А сьогодні ось підготувала на згадку невеличке відео:

Як вам?

До речі, ідея сюжету цього твору у мене виникла після того, як почула стару пісню про кохання солдата та української молодиці))) Про інші подробиці можете прочитати в цьому блозі❤️ Також до кожного розділу історії була підібрана пісня, яка на мою думку, найбільш туди “вписується” (раніше то були епіграфи до кожного розділу, а тепер – просто список на початку роману).

 

“ДВІ ПОЛОВИНКИ ОДНОГО ПОЧУТТЯ”

Анотація:

 

Їх пов’язувала лише одна випадкова зустріч серед юрби на танцполі. Вони – двоє протилежностей, яких безперервно тягне одне до одного. Здавалось, що їхнє кохання настільки сильне, що здатне перебороти всі труднощі. І тут їм стала відома одна страшна таємниця, яка змінила їхні життя безповоротно. Що ж виявиться сильнішим – любов чи гнів та численні образи?

 

Це історія кохання, випробувань, непростих відносин і родинних таємниць. Історія двох сердець, двох абсолютно різних людей, котрі постійно опиняються разом❤️ Та є таємниця, котра може роз’єднати усі їхні мрії, і батьки, котрі не бажають забувати минуле…

Ще до цієї книги є буктрейлер:

Запрошую до себе на сторіночку❤️

Оригінал статті на Букнет: На згадку про перше творіння❤️

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чеська книжкова виставка «Світ книги»: Зобов’язуємося підтримувати українську літературу

Міжнародна книжкова виставка «Світ книги» висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk у Харкові. Заяву опублікували на її фейсбук-сторінці.

«Ми добре знаємо, наскільки важливими для наших

В Україні започаткували видавництво Kovyla Publishing

В Україні заснували видавництво англомовних електронних книжок про Україну – Kovyla Publishing. Про це Читомо повідомили засновники видавництва.
Запустила Kovyla Publishing команда, яка

В Україні запустили бібліотеку електронних книжок англійською

Український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib. Про це Читомо повідомили у Librarius.
Застосунок розробили спіль

Дублінська літературна премія оголосила лавреатів 2024 року

Румунський письменник Мірча Картереску та американський перекладач Шон Коттер стали переможцями Дублінської літературної премії 2024 року за роман «Соленоїд». Про це повідомили на сайті

Видавці ЄС: Розширюємо співпрацю з українськими колегами

Федерація європейських видавців висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk 23 травня у Харкові. Про це повідомили на сайті федерації.
Федерація європейських видавців вислови

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"