На звання найкращої книгарні Великобританії претендують 60 учасників

На звання найкращої книгарні Великобританії претендують 60 учасників

Цього року до шорт-листа премії Independent Bookshop of the Year Award (Незалежна книгарня року) Великої Британії та Ірландії потрапила рекордна кількість книжкових магазинів. Про це повідомляє британський книжковий журнал The Bookseller.

 

У 2022 році до короткого списку премії потрапили 63 книжкові магазини. Нагородою відзначають книгарні, які продовжують підтримувати книжкові громади на місцях протягом останніх «неспокійних двох років». Цього року до переліку потрапили й раніше номіновані книгарні, і нові. Серед них 6 таких, що відкрилися протягом пандемії.

 

«Цьогорічні фіналісти премії показують широке розмаїття та інноваційність книгарень у Великій Британії та Ірландії, незалежно від того, чи є вони одними з найповажніших чи одними з найновіших», — розповів Том Тівнан, головний редактор The Bookseller.

 

Книгарні змагатимуться за першість спочатку у своєму регіоні. Потім між них оберуть одного переможця, якого оголосять на British Book Awards 23 травня в Лондоні. Книгарня, що стане «незалежною книгарнею року», також змагатиметься за звання «Книжковий продавець року».

 

«Отримана протягом пандемії мудрість полягає в тому, що незалежні книгарні можуть бути найбільш вразливими. Але завдяки тісним зв’язкам з мешканцями населених пунктів незалежні книжкові магазини процвітали впродовж останніх двох років», — зазначив Том Тівнан.

 

Повний список номінованих книгарень за регіонами можна переглянути за посиланням. Відомо, що премію спонсорує міжнародний оптовий книжковий продавець Gardners.

 

The British Book Awards або Nibbies — це літературна нагорода для найкращих письменників Великої Британії та їхніх творів, яку організовує The Bookseller. Заснована у 1990 році.

 

Як повідомлялося, найбільшу книжкову мережу у Великій Британії продають уперше за її 143-річну історію. Відомо, що з послабленням карантину у Великій Британії продажі друкованих книжок зросли на третину.

 

 

Чільне фото: The Bookseller

Оригінал статті на Suspilne: На звання найкращої книгарні Великобританії претендують 60 учасників

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За три місяці повномасштабної війни окупанти скоїли 280 злочинів проти медіа

За три місяці повномасштабної війни росія скоїла 280 злочинів проти журналістів та медіа в Україні. Про це повідомив Інститут масової інформації.

Станом на 24 травня загалом російські

Премію Американського PEN вручили родині журналіста-політв’язня Єсипенка

Дружині та доньці Владислава Єсипенка, українського журналіста, засудженого в окупованому росією Криму, вручили премію Американського PEN Barbey Freedom to Write Award 2022.
 
Нагороду

В Україні відкриваються книгарні після вимушених перерв

Vivat та Видавництво Старого Лева відкривають свої книгарні в українських містах, які не працювала через обстріли міст російськими військовими. Про це Читомо повідомили представники вид

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"