На звання найкращої книгарні Великобританії претендують 60 учасників

На звання найкращої книгарні Великобританії претендують 60 учасників

Цього року до шорт-листа премії Independent Bookshop of the Year Award (Незалежна книгарня року) Великої Британії та Ірландії потрапила рекордна кількість книжкових магазинів. Про це повідомляє британський книжковий журнал The Bookseller.

 

У 2022 році до короткого списку премії потрапили 63 книжкові магазини. Нагородою відзначають книгарні, які продовжують підтримувати книжкові громади на місцях протягом останніх «неспокійних двох років». Цього року до переліку потрапили й раніше номіновані книгарні, і нові. Серед них 6 таких, що відкрилися протягом пандемії.

 

«Цьогорічні фіналісти премії показують широке розмаїття та інноваційність книгарень у Великій Британії та Ірландії, незалежно від того, чи є вони одними з найповажніших чи одними з найновіших», — розповів Том Тівнан, головний редактор The Bookseller.

 

Книгарні змагатимуться за першість спочатку у своєму регіоні. Потім між них оберуть одного переможця, якого оголосять на British Book Awards 23 травня в Лондоні. Книгарня, що стане «незалежною книгарнею року», також змагатиметься за звання «Книжковий продавець року».

 

«Отримана протягом пандемії мудрість полягає в тому, що незалежні книгарні можуть бути найбільш вразливими. Але завдяки тісним зв’язкам з мешканцями населених пунктів незалежні книжкові магазини процвітали впродовж останніх двох років», — зазначив Том Тівнан.

 

Повний список номінованих книгарень за регіонами можна переглянути за посиланням. Відомо, що премію спонсорує міжнародний оптовий книжковий продавець Gardners.

 

The British Book Awards або Nibbies — це літературна нагорода для найкращих письменників Великої Британії та їхніх творів, яку організовує The Bookseller. Заснована у 1990 році.

 

Як повідомлялося, найбільшу книжкову мережу у Великій Британії продають уперше за її 143-річну історію. Відомо, що з послабленням карантину у Великій Британії продажі друкованих книжок зросли на третину.

 

 

Чільне фото: The Bookseller

Оригінал статті на Suspilne: На звання найкращої книгарні Великобританії претендують 60 учасників

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"