На Дні іспанської культури до Львова завітала Повноважний і Надзвичайний Посол…

На Дні іспанської культури до Львова завітала Повноважний і Надзвичайний Посол…

На Львівщині з офіційним візитом перебуває Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Сільвія Кортес Мартін. У межах свого візиту пані Посол зустрілася з очільником Львівської області Максимом Козицьким.

Про це повідомляє loda.gov.ua.

Під час зустрічі сторони основну увагу зосередили на питанні посилення співпраці не лише між двома країнами, але й із Львівською областю зокрема.

«Не потрібно наголошувати, наскільки для України та Львівщини важлива співпраця з іноземними партнерами. Зараз важливо посилити нашу роботу у сфері економіки, туризму, а також у галузі освіти. Безумовно, Україна та Іспанія мають багато культурної спадщини, якою готові ділитися між собою та з усім світом. Яскравим доказом цього є Дні Іспанії у Львові, які сьогодні відчинять двері всім охочим. Також цікаво напрацювати туристичні напрямки між нашими державами, адже вони знаменні своїми історичними регіонами. Звичайно, необхідно транслювати традиції одні одних, а зробити це можна також завдяки освітнім програмам, співпраці між університетами», — зазначив Максим Козицький.

До слова, упродовж 28 вересня – 1 жовтня у Львові триватимуть «Дні Іспанії у Львові», під час яких організатори запланували низку культурно-мистецьких заходів. Зокрема, ідеться про виставки мистецьких творів, створених іспанськими авторами або ж на іспанську тематику, що сьогодні зберігаються в музеях Львова. На учасників дійства чекають іще чимало цікавих атракцій, зокрема врочисте відкриття виставки «Шлях Сантьяго» у Палаці графів Потоцьких.

Зокрема пані Посол відзначила, що готова підтримувати будь-які ініціативи області, спрямовані на розвиток відносин між обома країнами та окремими регіонами.

«Розпочинаються Дні іспанської культури, які презентують саме у Львові. Загалом це будуть культурні заходи, але вони матимуть також вплив і на економічні зв’язки, оскільки сьогодні ми відкриваємо офіс Міжнародного товариства українсько-іспанської дружби. У нас є досвід співпраці з областю. Це переважно невеликі культурні проєкти, але завдяки товариству ми хочемо перевести нашу співпрацю на більш інституційний рівень. Одним із наших проєктів є виставка «Шлях Сантьяго», який веде до іспанської Галіції та проходить через Київ, Львів (місцеву Галіцію), а далі до Німеччини та Франції», — зауважила Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Сільвія Кортес Мартін.

Каміно де Сантьяго (Шлях Саньтяго) —  це мобільна виставка, або ж  паломницький маршрут в іспанське місто Сантьяго де Компостела до собору Святого Якова. Раніше його проходили виключно з релігійних цілей, зараз — і щоб надихнутися природою, і щоб насолодитися мандрівкою Португалією, Іспанією та Францією. Існує кілька маршрутів, один із яких пролягає через українські міста.

Принагідно, пані Посол запросила керівництво області підтримати таку ідею і долучитися до пішого проходження маршруту територією Львівщини.

«За часів незалежності Україна та Іспанія підтримує добрі стосунки у галузі туризму та культурних ініціатив. Тому ми раді вітати у Львові поважних дипломатів Королівства Іспанії. Сподіваємося, що наші спільні культурні ініціативи — це лише початок зміцнення дружніх стосунків, економічних та туристичних зв’язків, міжнародної підтримки та співпраці у всіх галузях», — додав Максим Козицький.

Нагадаємо, заходи Днів Іспанії у Львові організовує ГО Міжнародне товариство українсько-іспанської дружби, офіс якого сьогодні офіційно відкриють по вулиці Ковжуна, 6 у Львові.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: На Дні іспанської культури до Львова завітала Повноважний і Надзвичайний Посол…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Чеська книжкова виставка «Світ книги»: Зобов’язуємося підтримувати українську літературу

Міжнародна книжкова виставка «Світ книги» висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk у Харкові. Заяву опублікували на її фейсбук-сторінці.

«Ми добре знаємо, наскільки важливими для наших

В Україні започаткували видавництво Kovyla Publishing

В Україні заснували видавництво англомовних електронних книжок про Україну – Kovyla Publishing. Про це Читомо повідомили засновники видавництва.
Запустила Kovyla Publishing команда, яка

В Україні запустили бібліотеку електронних книжок англійською

Український застосунок для читання Librarius спільно із Мінцифрою запустили онлайн-бібліотеку англійською мовою FutuLib. Про це Читомо повідомили у Librarius.
Застосунок розробили спіль

Дублінська літературна премія оголосила лавреатів 2024 року

Румунський письменник Мірча Картереску та американський перекладач Шон Коттер стали переможцями Дублінської літературної премії 2024 року за роман «Соленоїд». Про це повідомили на сайті

Видавці ЄС: Розширюємо співпрацю з українськими колегами

Федерація європейських видавців висловила співчуття щодо обстрілу друкарні Factor Druk 23 травня у Харкові. Про це повідомили на сайті федерації.
Федерація європейських видавців вислови

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"