На Дні білоруського мистецтва презентують антологію поетичної революції “БУМ-БАМ-ЛІТ”

На Дні білоруського мистецтва презентують антологію поетичної революції “БУМ-БАМ-ЛІТ”

11 липня у Києві відбудеться фестиваль “День білоруського мистецтва” у рамках міжнародного Тижня культурної солідарності з Білоруссю.

Програма фестивалю складається з літературних презентацій нових білорусько-українських видань, концерту білоруських артистів та візуальної експозиції. Організатори події — незалежна громадська ініціатива Free Belarus Center, видавництво “Люта справа” та Рада Білоруської культури.

Літературна сцена

Фестиваль розпочнеться з презентації антології білоруської поетичної революції “БУМ-БАМ-ЛІТ” за участі перекладачів. Також у рамках фестивалю відбудеться дві прем’єри: поетична збірка Сергія Прилуцького “Еврiдiка не озирається”, яку читатиме автор та перекладачка Олена Степаненко, та презентація поетичного видання Уладзімєра Арлова “Все як раніше лише імена змінилися” в перекладі Олександра Ірванця.

Музична сцена

Музична програма складатиметься з трьох виступів білоруських артистів, які внаслідок політичних репресій переїхали до Києва.

Shuma — гурт, що поєднує етно, архаїчні білоруські наспіви та сучасні електронні жанри. Наступним гратиме дует білоруської співачки акторки та активістки Анастасії Шпаковської (Naka) з піаністом-віртуозом Костянтином Гарячим. Завершить фестиваль хуліганський, саркастичний і місцями абсурдний виступ гурту RSP (Разбітае Сэрца Пацана).

Мистецька сцена

Також на території фестивалю можна буде переглянути виставку “Білорусь, що прокинулась” — 25 репортажних фотографій з протестів серпня 2020-го, а також мініекспозицію найвпізнаванішого українського ілюстратора Олександра Грехова, присвячену подіям у Білорусі.

Куди йти

Фестиваль відбуватиметься 11 липняу Києві на території другого плацу Києво-Могилянської академії (вул. Волоська, 8). Початок о 17:00, вхід на подію — вільний.

Оригінал статті на Читомо: На Дні білоруського мистецтва презентують антологію поетичної революції “БУМ-БАМ-ЛІТ”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"