На Вінниччині визначили переможців літературної премії імені Степана Руданського 2021 року

Лауреатами Всеукраїнської літературної премії імені Степана Руданського 2021 року стали Борис Пентюк, Микола Пасічник та Зоя Красуляк.
Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова Вінницької обласної письменницької організації Національної спілки письменників України (НСПУ) Вадим Вітковський.
У коментарі Суспільному Вітковський розповів, що священник Української православної церкви Пентюк отримав нагороду за книгу “Степан Руданський. Сторінки духовності”, член Національної спілки журналістів та НСПУ Пасічник — за книгу сатири та гумору “Кордебалети”, письменниця Красуляк — за збірку гумору “Кава з пінкою”.
Всеукраїнська літературна премія імені Степана Руданського заснована в 1994 році. Кандидатів на здобуття премії можуть висувати творчі спілки, організації, установи, навчальні заклади та громадські об’єднання.
За І місце у літературно-мистецькій премії винагорода становить 35 тис. грн. По 20 тисяч отримують лауреати ІІ і ІІІ місць. Винагороди виплачуються за рахунок коштів обласного бюджету Вінниччини.
Що відомо
- У 2020 році лауреатами Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського стали фейлетоніст журналу “Перець” та працівник всеукраїнської газети “Сільські вісті” Микола Юрчишин, членкиня Національної спілки письменників України (НСПУ) Олена Вітенко та член Київської організації НСПУ Сергій Коваль.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!
Оригінал статті на Читомо: На Вінниччині визначили переможців літературної премії імені Степана Руданського 2021 року
Блог
Знайшли невідомий раніше автограф вірша «Мені однаково», написаний рукою ШевченкаВ Україні виявили невідомий раніше автограф вірша «Мені однаково, чи буде», а також інші документи, написані рукою Тараса Шевченка — відповідну експертизу провели в Інституті літератури
Володимир Мельниченко. Тарас Шевченко: «Христос Воскрес! Воістинно Воскрес!»“Українська літературна газета”, ч. 4 (372), квітень 2025
«НА ВЕЛИКДЕНЬ НА СОЛОМІ…»
У поетичній творчості Тараса Шевченка лексема «Великдень» зустрічається лише тричі… Та ж як яскраво й душевно, несподів
Державний комітет телебачення і радіомовлення України оприлюднив перелік видавництв, які зразково виконують вимоги закону «Про обов’язковий примірник документів». Про це повідомили на
15 професійних подій Книжкового Арсеналу, які радить ЧитомоКнижковий Арсенал у 2025 році матиме близько 200 подій. Фестиваль потроху повертає собі колишній розмах: у допандемійні та доповномасштабні роки кількість заходів досягала і 450, потім
У Харкові презентували фентезі-роман «Сніжний Ізюм»У Харкові відбулася презентація дебютного фентезі-роману Аліни Дихман “Сніжний Ізюм”.
Роман написаний як “книга в книзі”, повідомляє кореспондент Укрінформу.
У центрі твору — 28-річна героїня, яка працю
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.